سیاست جدید اینستاگرام
سیاست جدید اینستاگرام مانع ایجاد اکانت فیک توسط ربات می شود

سیاست جدید اینستاگرام مانع از ایجاد اکانت های فیک خواهد شد!

اینستاگرام با ایجاد سیاستی جدید در مراحل ثبت نام از ایجاد اکانت های فیک جلوگیری خواهد کرد. گویا قرار است در مراحل ایجاد اکانت اینستاگرام، شاهد گزینه ای جدید باشیم. این گزینه از کاربران درخواست ویدیو سلفی خواهد داشت.

به گزارش پلیس اندروید، اینستاگرام اکنون برای مبارزه با حساب‌های جعلی و اسپم بات ها شروع به جمع‌آوری سلفی‌های ویدئویی به عنوان بخشی از سیستم جدید احراز هویت کاربر می‌کند. این ویژگی جدید باید تعداد اسپم بات هایی را که کاربران را آزار می‌دهند، کاهش دهد.

سیستم احراز هویت سلفی ویدیویی اینستاگرام در حال راه اندازی است. مرحله جدید ایجاد حساب، برای اولین بار توسط مت ناوارا مشاور رسانه ای مشاهده شد. اینستاگرام در این مرحله کاربر را ملزم می‌کند تا یک ویدیو از خود در حالت چرخاندن سر خود به سمت اطراف بگیرد تا اثبات کند که یک شخص واقعی است. این یک اقدام امنیتی خواهد بود و کلیپ ویدیویی که هنگام ثبت نام ارسال می شود؛ در هیچ کجای پلتفرم قابل مشاهده نخواهد بود همچنین ظرف 30 روز از سرورهای اینستاگرام پاک خواهد شد.

سیاست جدید اینستاگرامهدف ازسیاست جدید اینستاگرام چه می باشد؟

هدف از سیستم احراز هویت جدید، جلوگیری از ایجاد انبوه اکانت های اینستاگرام توسط انواع ربات است. این سیاست ممکن است به اندازه کافی کارکردی عالی داشته باشد، مگر اینکه هوش مصنوعی کارش را در تشخیص انیمیشن های صورت تولید شده توسط کامپیوتر به خوبی انجام ندهد. در آن صورت است که همچنان می توانید چندین حساب در پلت فرم رسانه های اجتماعی ایجاد کنید.

سیاست جدید اینستاگرامتوضیحات بیشتر

اگرچه این یک سیاست کاملاً جدید نیست .زیرا در اپلیکیشن هایی مانند tinder دیده شده است. اپلیکیشن‌های دوست‌یابی مانند Tinder، از افرادی که می‌خواهند ثبت نام کنند، عکس های متعددی از زوایای مختلف چهره‌شان می خواهد؛ این عمل به‌عنوان یک فرآیند احراز هویت است. با این حال، سلفی‌های ویدیویی ممکن است داده‌های بیشتری را به سیستم‌های هوش مصنوعی بدهند تا با آن‌ها کار کنند، در مجموع باید در تشخیص حساب‌های جعلی ایجاد شده توسط ربات، ایمن‌تر باشند.

در حال حاضر، به نظر می رسد که این ویژگی هنوز در سطح جهانی ارائه نشده است، اما ممکن است بتوانیم در آینده ای نزدیک از آن استفاده کنیم. در ادامه قصد داریم تا شما را به صورت مختصر با قابلیت های جدید اینستاگرام آشنا سازیم.

قابلیت لایک کردن استوری در اینستاگرام به زودی عرضه خواهد شد

اینستاگرام روی ویژگی های جالب تری کار می کند تا تجربه های شیرینی در این پلتفرم ایجاد کند.

به نقل از phonearena، اینستاگرام اکنون در حال کار بر روی معرفی گزینه لایک استوری در اینستاگرام است.

تا به حال، کاربران تنها تعداد محدودی از راه‌های تعامل با پیج های اینستاگرام دوستانشان را داشتند. با این حال، لایک کردن یک استوری، یک ویژگی کاملا اساسی است که تاکنون در اینستاگرام وجود نداشت. به نظر می رسد که غول رسانه های اجتماعی در حال کار بر روی افزودن این ویژگی است.

البته کاملاً قابل درک است که از آنجایی که استوری‌های اینستاگرام، تنها به مدت 24 ساعت در این پلتفرم در دسترس هستند، پس از این مدت نیز لایک‌ها و هرگونه واکنشی نسبت به آنها ناپدید خواهند شد.

علاوه بر این، به گفته الساندرو پالوزی، توسعه‌دهنده موبایل، میزبان‌های پخش زنده اینستاگرام این امکان را خواهند داشت که ناظران را به استریم‌های زنده خود اضافه کنند. این قابلیت به نظارت بر فید و دایرکت برای پخش لایو کمک می کند.

سیاست جدید اینستاگرام دادن جایزه به تولید کنندگان reels!

از سوی دیگر، اینستاگرام در جهت کمک به سازندگان محتوا تلاش می‌کند تا کاربران بتوانند محتوای بیشتری را برای بخش Reels خود اضافه کنند.

قابلیت Reels اینستاگرامبخش ویدیویی کوتاه است که یادآور اپلیکیشن محبوب TikTok  می باشد. این شرکت اکنون به سازندگان محتوا که ویدیوهای کوتاهی را در Reels ارسال می کنند، جایزه می دهد. این شانس، به کاربر امکان کسب درآمد تا 10000 دلار را می دهد. با این حال، قوانین برنامه ی پاداش در حال حاضر برای کاربران چندان واضح نیست.

به عنوان مثال، یک کاربربا بیش از 50000 فالوور فقط 1000 دلار در یک ماه به دست آورد، اما برخی از افراد با فالوورهای بیشتر درآمد کمتری داشتند. سایر سازندگان نیز اظهار داشتند که در صورت رسیدن به 1.7 میلیون بازدید، 800 دلار به آنها پیشنهاد می‌شود. بنابراین به نظر می‌رسد که میزان جایزه نه تنها به تعداد مشترکان بلکه به تعداد بازدیدها نیز بستگی دارد.