اپل واچ 7 | apple watch 7 series
سفارش گیری اپل واچ سری 7 از 8 اکتبر شروع خواهدشد

به گزارش سانفراسیسکو، اپل روز دوشنبه اعلام کرد که امکان سفارش اپل واچ سری 7 در 8 اکتبر (روز جمعه- 16 مهر) باز می‌شود و اولین سفارشات از یک هفته بعد، در 15 اکتبر تحویل داده خواهدشد.

تغییرات کلی اپل واچ 7 نسبت به سری‌های قبلی

طی سال‌های اخیر، اپل واچ‌ها تغییرات ظاهری بخصوصی نداشته‌ان. طبق ادعای اپل،Apple Watch Series 7  از نمایشگر همیشه روشن رتینا با صفحه نمایش بزرگتر و حاشیه کمتر عرضه خواهدشد.

شما می‌توایند 50 درصد نوشته بیشتر را در صفحه نمایش این ساعت هوشمند جدید مشاهده کنید.

اندازه صفحه در اپل واچ 7

اپلیکیشن جدید Mindfulness برای بررسی دقیق‌تر کیفیت خواب، سنجش میزان عمق خواب به این ساعت هوشمند اضافه شده است. همچنین برنامه‌های سلامتی مانند پایش ضربان قلب، میزان تحرک و… که در ساعت‌های مچی سری‌های قبل برند اپل نیز وجود داشتند، همچنان به خدمات‌دهی خود ادامه می‌دهند.

اپلیکیشن mindfulness در اپل واچ 7

اپل واچ سری 7 اولین اپل واچی است که از گواهینامه IP6X برای مقاومت دربرابر گرد و غبار و از WR50 برای مقاومت در برابر آب استفاده کرده است.

آخرین ساعت هوشمند معرفی شده اپل، در سایزهای 41 و 45 میلی‌متر در دسترس خواهند بود. با هربار شارژ تا 18 ساعت امکان شارژدهی خواهند داشت و سرعت شارژ شدن آن نسبت به اپل واچ سری 6، 33 درصد افزایش یافته است و در 45 دقیقه باتری آن می‌تواند 80 درصد شارژ شود.

اپل واچ 7، در رنگبندی بدنه‌های آلومینیومی، شامل رنگ‌های خاکستری، نقره‌ای، سبز، قرمز و آبی جدید ارائه خواهدشد. همچنین سری هیجان انگیزی از بندهای اپل واچ ارائه خواهد شد که قابل استفاده در تمامی سری‌ها خواهدبود.

اپل واچ نایک و اپل واچ هرمس نیز در پاییز امسال ارائه خواهند شد که بند اپل واچ نایک در 3رنگ و طراحی جدید عرضه خواهدشد. همچنین این مدل کنترل صفحه ساعت بوسیله مچ دست را فراهم کرده است.

شما تجربه اسافاده از کدام سری اپل واچ را دارید؟ کدام ویژگی آن شما را به طرفدار این ساعت هوشمند تبدیل کرده است؟