طراحی احتمالی سری Redmi Note 11
سری Redmi Note 11 با شارژ 120 واتی در راه است

سری Redmi Note 11 با شارژ 120 واتی در راه است

بر اساس تیزری که توسط GM Lu Weibing ، منتشر شده است، میدانیم که برند شیائومی، به زودی سری Redmi Note 11 را در چین رونمایی و عرضه خواهد کرد. مدیر اجرایی این برند پس از انتشار این تیزر، تایید کرده است که گوشی های سری ردمی نوت 11 در خط تولید قرار گرفته اند. به همین سبب به زودی شاهد رونمایی آن ها خواهیم بود.

تا کنون اطلاعات زیادی در مورد گوشی های سری Redmi Note 11 منتشر نشده است. اما به نظر میرسد به احتمال زیاد، این گوشی ها در اواخر این ماه عرضه شوند. گوشی های موبایل ردمی سری نوت، جز محبوب ترین گوشی ها در هند هستند. این برند توانسته است با ارائه گوشی های نسبتا قدرتمند با امکانات و قابلیت های بالا، در کنار قیمتی مناسب، نظر اکثر کاربران را به خود جلب کند. در همین راستا گوشی های ردمی سری نوت جز پر فروش ترین گوشی های میان رده در هند شناخته شده اند.

تاریخ رونمایی مبهم ردمی Note 11 مورد تمسخر قرار گرفت!

مدیر کل برند Redmi تصاویری را در Weibo از طریق GizmoChina منتشر کرده است. این تصاویر یا اصطلاحا تیزر، رونمایی و عرضه نوت 11 را نشان میدهد. او به دنبال این تیزر، اضافه کرده است که ماه اکتبر ماه بسیار شلوغی خواهد بود.

در این جریان نیز تصاویر دیگری فاش شده است. در این تصاویر، مدیر کل برند ردمی، در مراسم رونمایی Redmi Note 10 نشان داده میشود. احتمال میرود مقصود از این کار این است که وی عملا در مورد جانشین سری Redmi Note 10 صحبت میکند! به این معنی که رونمایی محصول جدید از این برند، در ماه جاری اتفاق خواهد افتاد. به دنبال این تصاویر افشا شده، حواشی متعددی در فضای مجازی دست به دست میشود. هنوز جای سوال است که چرا این کمپانی، یک تاریخ دقیق برای رونمایی محصولات جدید خود بیان نمیکند؟!

طراحی احتمالی سری Redmi Note 11

در واقع تمام جزئیات Redmi Note 11 تا کنون به شکل یک راز محرمانه بوده است! در این راستا، فقط چند جزئیات کوچک توسط برخی رسانه های خبری نشت کرده است. یکی از این منابع خبری، مدعی است که برند ردمی، انواع رده بالای سری Note 11 را به شارژ سریع 120 واتی مجهز خواهد کرد. این قابلیت فعلا در حال حاضر در گوشی های Xiaomi Mi MIX 4 و Xiaomi 11T Pro پیاده شده است. همچنین لازم به ذکر است که گوشی موبایل Redmi Note 10 Pro نیز با شارژ سریع 67 واتی عرضه شده بود. بنابراین  ممکن است شیائومی فناوری شارژ 120 واتی را در سری نوت 11 به بالاترین نسخه برساند.

ظاهرا به منظور اطلاع از زمان دقیق رونمایی سری Redmi Note 11، باید چند روز صبر پیشه کنیم!