گوشی های سری Redmi K50
سری Redmi K50 با قدرت بالا وارد صحنه خواهند شد!

سری Redmi K50 با قدرت بالا وارد صحنه خواهند شد!

شایان ذکر است که گوشی های سری Redmi K50 جانشین سری Redmi K40 خواهد شد. گوشی های جدید خانواده Redmi K50 در فوریه سال جاری رونمایی و روانه بازار خواهد شد. گفته میشود برند ردمی که زیر مجموعه برند محبوب شیائومی است، اکنون در حال آماده شدن برای عرضه گوشی های سری Redmi K50 در ماه های آینده است. اما با این حال شیائومی، هنوز اطلاعات به خصوصی از این گوشی ها فاش نکرده است.

تعدادی از منابع خبری اطلاعات محدودی را منتشر کرده اند. این اخبار مبنی بر این هستند که گوشی های سری Redmi K50، شامل سه مدل خواهد بود. که عبارتند از : Redmi K50 ، Redmi K50 Pro و +Redmi K50 Pro. بیشتر اطلاعاتی که در دسترس داریم، مربوط به بالاترین مدل این خانواده یعنی ردمی K50 پرو پلاس میباشد.

گوشی های سری Redmi K50

جزئیات بیشتر

طبق اطلاعات منتشر شده در Weibo، کمپانی شیائومی هر سه گوشی از این سری را، از نظر دوربین، سرعت شارژ و چیپست، متفاوت عرضه خواهد کرد. در این راستا گفته شده است که بالاترین مدل این سری، یعنی +Redmi K50 Pro به صفحه نمایشی از جنس AMOLED E5 مجهز خواهد شد. همچنین گفته میشود در این مدل شاهد سرعت شارژ 120 واتی خواهیم بود. ظاهرا این پرچم دار آینده از یک لنز دوربین 100 مگاپیکسلی (احتمالاً 108 مگاپیکسل) بهره خواهد برد.

گزارشات دیگر حاکی از آن است که مدل +Redmi K50 Pro از تراشه Qualcomm Snapdragon 888 قدرت میگیرد. در مورد دوربین دو مدل دیگر، گفته شده که گوشی Redmi K50 Pro از دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی و مدل Redmi K50 از لنز اصلی 48 مگاپیکسلی بهره خواهد برد.

از آنجایی که این سه گوشی تا پایان سال جاری یا اوایل سال آینده عرضه خواهند شد، مطمئنا در ماه های آتی اطلاعات بیشتری از آنها درز خواهد کرد.