طراحی احتمالی می 12 اولترا
سری 12 شیائومی، قدرتمند تر از همیشه!

نسل جدید گوشی های شیائومی، قدرت مند تر از همیشه وارد صحنه میشوند!

گمانه زنی ها تا این لحظه، حاکی از آنند که گوشی های سری 12 شیائومی، در ابتدای سال آینده عرضه خواهند شد. گفته میشود سری 12 شیائومی پیشرفت های چشمگیری را نسبت به سری 11 خواهد داشت. لذا انتظار میرود با گوشی بسیار با کیفیت و قدرتمندی مواجه باشیم.

با توجه به اطلاعاتی که از شبکه مجازی چینی Weibo منتشر شده است، شیائومی قصد دارد در سال آینده، دو پرچم دار را با دوربین های سه گانه 50 مگاپیکسلی روانه بازار کند. طبق شایعاتی که اخیرا دست به دست میشود، لنز اصلی، لنز فوق عریض و لنز تله فوتو؛ هر سه 50 مگاپیکسلی خواهند بود. به همین سبب طبیعتا فیلم برداری و ثبت عکس با کیفیت بسیار بالاتری میسر خواهد شد.

انتظار ما بر این است که یکی از این گوشی ها، از گوشی های موبایل سری 12 شیائومی باشد. اما در مورد اینکه تمام گوشی های سری 12 از پیکربندی یکسانی بهره خواهند برد یا نه، اطلاعی نداریم. البته در این میان، Xiaomi 12 Ultra قطعا این گونه خواهد بود.

گوشی می 11 اولترا

مشخصات گوشی شیائومی 12 اولترا

گفته میشود پرچم دار سری 12 شیائومی، احتمالا طراحی مشابهی با شیائومی سیوی خواهد داشت. پنل پشتی گوشی های سری 12 این برند از متریال سرامیک ساخته خواهد شد. که علاوه بر مقاومت بالا، جلوه بصری بسیار زیبایی را سبب میشود. این گوشی به تراشه بسیار قدرتمند Snapdragon 898 مجهز خواهد شد.

در مورد صفحه نمایش، اطلاعات فاش شده، گویای آنند که صفحه نمایش گوشی شیائومی 12 اولترا دارای نرخ تجدید تطبیق LTPO میباشد. به این معنی که به شکل خودکار و بسته به استفاده کاربر، نرخ نوسازی صفحه نمایش بین 1 تا 120 هرتز تنظیم میشود. مثلا وقتی کاربر مشغول اجرای یک بازی است، نرخ نوسازی روی 120 هرتز تنظیم میشود تا بازی به شکلی روان اجرا شود. متقابلا به هنگام وبگردی یا اسکرول در صفحات مجازی نرخ نوسازی کاهش پیدا میکند. این قابلیت به مصرف بهینه باتری کمک شایانی خواهد کرد.

به نظر شما نسل جدید گوشی های شیائومی از چه قابلیت های جدیدی بهره خواهد برد؟