سامسونگ W22 5G
سامسونگ W22 5G به شکل رسمی در چین معرفی شد

سامسونگ W22 5G به شکل رسمی در چین معرفی شد

همان طور که میدانید، گوشی های سری W سامسونگ، هرگز به خارج از کشور چین راه نیافته اند. در واقع این گوشی ها همیشه به شکل سفارشی، منحصرا برای کشور چین تولید میشوند. ساعاتی قبل، گوشی تاشو جدید سامسونگ تحت عنوان W22 5G در چین رونمایی شده است. با مجله خبری دیجی بروز همراه باشید تا به بررسی جزئیات بیشتر این خبر بپردازیم.

سامسونگ W22 5G

گفته میشود جدید ترین گوشی سامسونگ یعنی W22 5G نسخه سفارشی Galaxy Z Fold 3 5G است که برای مخاطبان چینی طراحی شده است. سامسونگ با مشارکت China Telecom نسخه گران قیمت Z Fold 3 را با 256 گیگابایت حافظه داخلی به همراه 16 گیگابایت رم به قیمت 16999 یوان (2645 پوند) ساخته است.

سامسونگ W22 5G

سامسونگ به وضوح در تبلیغاتی که ارائه میدهد، به طراحی ظریف و منحصر به فرد گوشی W22 5G میبالد. در محلی که دو صفحه نمایش همانند یک لولا بهم متصل شده اند، آرم برند Samsung در یک نوار طلایی رنگ تعبیه شده است. در حقیقت این برند اخیرا لقب ” قلب جهان” را به خود اختصاص داده است! در همین راستا عبارت  “Heart to the World” به زبان چینی در پنل پشتی این گوشی و به رنگ طلایی حک شده است. از این رو آرم برند سامسونگ که در مرکز این قسمت طلایی رنگ به چشم میخورد، سه بعدی بوده و جلوه بصری بسیار زیبایی را سبب سده است.

سامسونگ W22 5G

جزئیات بیشتر

گوشی موبایل تاشو W22 5G از طراحی ای مشابه Galaxy Z Fold 3 5G بهره برده است. علاوه بر آن این گوشی از قلم S Pen پشتیبانی میکند. لازم است بدانید که گوشی هایی که منحصرا برای کشور چین تولید شده اند، خدمات تلفن همراه Google را دریافت نمیکنند. این گوشی ها با برنامه های خاصی که در منطقه چین توسعه یافته است، کار میکنند. به همین سبب عاقلانه نیست که گوشی یاد شده، وارد بازارهای غربی یا بازار بین الملل شود. چرا که ممکن است با باندهای گوشی های موبایل موجود در کشور جدید، ناسازگار باشد.