طراحی احتمالی سامسونگ Galaxy M33 5G
سامسونگ Galaxy M33 5G با باتری 6000 میلی آمپری

سامسونگ Galaxy M33 5G با باتری 6000 میلی آمپری

شواهد حاکی از آن است که اخیرا سامسونگ در حال کار بر روی یک گوشی است که از آن به عنوان جانشین گلکسی M32 یاد میکند. همان طور که میدانید ام 32 در اوایل سال جاری معرفی شد. ظاهرا این گوشی جدید با نام سامسونگ Galaxy M33 5G شناخته خواهد شد. گفته میشود نمونه اولیه این گوشی امروز در پایگاه داده Geekbench مشاهده شده است. اطلاعات دیگر افشا شده، بر استفاده این گوشی از تراشه Exynos 1200 مبتنی است.

در واقع این تراشه همان چیپستی است که گوشی موبایل گلکسی A53 5G از آن قدرت میگیرد. در حقیقت قابلیت ها و توان این دو گوشی یعنی سامسونگ Galaxy M33 5G و گلکسی A53 5G تقریبا مشابه هم اند. چرا که هر دو به یک تراشه معین مجهز شده اند. در واقع این احتمال وجود دارد که گلکسی M33 یک A53 باشد که تغییر نام یافته و با این عنوان تجاری شناخته میشود. البته جدای از سایر موارد، گلکسی ام 33 فایوجی، نسبت به گلکسی آ 53 فایوجی، یک تغییر عمده به خود دیده است. این تغییر بزرگ بر ظرفیت باتری آن معطوف شده است.

گوشی گلکسی M33 قبلا با شماره مدل EB-BM336ABN دیده شده است. همچنین SafetyKorea تایید کرده است که این گوشی از یک باتری با ظرفیت 6000 میلی آمپر ساعت بهره میبرد. البته همان طور که میدانید گلکسی M32 نیز به باتری 6000 میلی آمپر ساعتی مجهز شده است. بنابراین جانشین آن یعنی گلکسی M33 هیچ ارتقایی در زمینه باتری ندارد.

طراحی احتمالی سامسونگ Galaxy M33 5G

جزئیات بیشتر

نمونه اولیه گوشی موبایل سامسونگ Galaxy M33 5G که Geekbench را اجرا میکرد، دارای 6 گیگابایت رم بود. اما انتظار ما بر این است که این گوشی در چندین نسخه با حافظه داخلی و رم متفاوت عرضه شود. به احتمال قوی گلکسی ام 33 به شکل پیش فرض بر پایه اندروید 12 خواهد بود. اما در مورد سیستم عامل و رابط کاربری اطلاعات چندانی در دسترس نداریم.

در روز های آتی و در آستانه رونمایی این محصول، قطعا اطلاعات گسترده تری از آن فاش خواهد شد. مجله خبری فروشگاه آنلاین دیجی بروز هر گونه اطلاعات تکمیلی در این خصوص را در اختیار شما همراهان همیشگی قرار خواهد داد.