سامسونگ گوشی اقتصادی خود با نام گلکسی A21s را معرفی کرد!
سامسونگ گوشی اقتصادی خود با نام گلکسی A21s را معرفی کرد!

در شرایط کنونی بازار خوبی در بین برندهای مختلف به وجود آمده تا هر کدام برای فروش بیشتر دست به تولید محصولاتی همانند گلکسی A21s کنند.

در بین این برندهای مختلف موجود یکی از بهترین ها سامسونگ است که هر بار شگفتانه هایی را تولید و در نهایت رونمایی می کند.  گلکسی A21s یکی از این شگفتانه ها است که به تازگی معرفی شده است. در این مدل موجود باتری از بهترین نوع بازار و همچنین دوربین آن هم بسیار قدرتمند تر از گذشته تعبیه شده تا نیازهای اصلی مشتری ها را برآورده سازد.

خصوصیات اصلی محصول گلکسی A21s

پیش از آنکه بخواهید برای خرید گوشی یا هر محصول این چنینی به بازار بروید، باید اطلاعات اولیه مربوط به آنها را بدانید. حتی مقایسه ای که ین محصولات وجود دارد می تواند در خرید بسیار کمک کننده باشد. پس از بررسی خود بهترین ها را برگزینید و بر اساس توانایی مالی که دارید یکی از آنها را انتخاب نموده و در لیست خرید قرار دهید. اگر غیر از این عمل کنید گوشی نامناسب و شاید با گران ترین قیمت را انتخاب کنید.

گلکسی A21s در عین حال که توانایی بالایی را در بسیاری از امور در اختیار شما قرار می دهد از سوی دیگر می تواند قیمت معقولی را هم پیشنهاد دهد. این یک خرید و فروش ایده آل برای فروشنده و خریدار محصول خواهد بود. از نظر سخت افزاری تأییدیه های لازم را دریافت نموده است. فضای ذخیره سازی اطلاعات هم بر اساس اطلاعات منتشر شده برای کارهای روزمره شما مناسب و حتی قابلیت ارتقاء هم دارد.

باتری این محصول معرفی شده می تواند به میزان پنچ هزار میلی آمپر ساعت از شارژ را برای انجام کارهای مختلف در خود نگه دارد. 

 نمایشگر گلکسی A21s

اگر یک بررسی ابتدایی برای نمایشگر این محصول داشته باشیم در آن قابلیت اچ دی پلاس را درخواهیم یافت. تصاویر با وضوح و شفافیت بسیار بالایی دیده می شوند. همچنین اندازه آن  ۶٫۵ اینچ خواهد بود. حتی می توانیم به قابلیت Infinity-O در طراحی آن اشاره نماییم.

دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی

با یک نگاه متوجه خواهید شد که دوربین سلفی با 13 مگاپیکسل در داخل حفره ای قرار دارد که کیفیت خوبی هم خواهد داشت. علاوه برآن دوربین اصلی آن هم 48 مگاپیکسل است که چند لنز در درون خود دارد. این لنزها از فوق عریض تا تصاویر ماکرو متنوع هستند. حتی می توانند میان عمق تصویر را به خوی تشخیص دهند.

ورودی این گوشی با کمک اثر انگشت صاحب تلفن باز می شود بنابراین از نظر امنیتی هم در سطح بالایی طراحی شده است.

رنگ های فعلی این محصول برای عرضه از مشکی، قرمز و سفید و آبی نشأت می گیرد. زمان نهایی برای خرید این محصول از بازار بر اساس اطلاعات اولیه به سی خردادماه اشاره دارد.