سامسونگ گلکسی A33
سامسونگ گلکسی A33 در اوایل سال آینده رونمایی می شود

سامسونگ گلکسی A33 در اوایل سال آینده در چهار رنگ رونمایی خواهد شد!

شایعاتی مبتنی بر رونمایی کمپانی سامسونگ از گوشی جدید خود با نام سامسونگ گلکسی A33 با قابلیت پشتیبانی از اینترنت 5G به گوش می رسد. طبق شایعات این گوشی قرار است در 4 رنگبندی معرفی شود.

سامسونگ گلکسی A33 مشابه گوشی گلکسی A53 که قرار است در آینده رونمایی شود. این گوشی در رنگ‌های مشکی، سفید، آبی روشن و نارنجی در دسترس خواهد بود.

سامسونگ گلکسی A33

گزارشات نشان می دهند که سامسونگ گلکسی A33 به احتمال زیاد تنها از اینترنت 5G پشتیبانی خواهد کرد.

گوشی سامسونگ گلکسی A32 5G  در ژانویه سال 2021 عرضه شد. سپس در فوریه شاهد عرضه ی گلکسی A33 4G بودیم. ظاهرا قرار است عرضه گوشی Samsung Galaxy A33 نیز در ژانویه باشد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق مجله ی خبری دیجی بروز اطلاع رسانی خواهیم کرد.

سری پرچم‌دار گلکسی S22 نیز به احتمال زیاد در ماه ژانویه که مصادف است با همان دی و بهمن ۱۴۰۰ معرفی شوند. به احتمال زیاد بعد از معرفی گلکسی S22 می توانیم شاهد معرفی گلکسی A33 باشیم. به هر حال در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری از ویژگی‌ها و دیگر نکات مرتبط با A33 منتشر خواهد شد.

در رابطه با گوشی سامسونگ گلکسی A33 اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد، اما با بررسی نسخه ی قبلی (گلکسی

A32) می توانیم تا حدودی به ویژگی های گلکسی A33 پی ببریم.

قابلیت های گوشی A32

این گوشی از صفحه نمایش 6.5 اینچی بر خوردار است. ویژگی دیگر این گوشی تراشه ی دایمنسیتی با قدرت 720 و رزولوشن HD+ است. گوشی A32 از رم 8 گیگی با حافظه ی 128 گیگابایتی عرضه شده بود. با یاد آوری این ویژگی ها انتظار می رود در نسخه ی بالاتر این گوشی شاهد ارتقا در موارد مذکور باشیم.