سامسونگ برنامه عرضه One UI 4 را منتشر کرد

سامسونگ برنامه ی عرضه One UI 4 را منتشر کرد

شرکت سامسونگ برنامه زمانی خلاصه ای برای اندروید One UI 4 منتشر نموده است. این برنامه در قالب فهرستی کامل از بروزرسانی ماهانه به صورت دسته بندی شده در اپلیکیشن Meber App منتشر شده است. عرضه One UI 4 از امروز تا ماه جولای سال 2022 میلادی زمان بندی شده است. در واقع شایعات بیانگر آنند که این لیست هنوز در حال نهایی شدن باشد و ممکن است سامسونگ در آینده تاریخ بروز رسانی ها را تغییر دهد.

عرضه One UI 4

عرضه One UI 4 برای چه گوشی هایی خواهد بود؟

همانطور که انتظار می‌رفت، گوشی های سامسونگ سری گلکسی اس 21 در ردیف اول این به‌ روزرسانی بزرگ قرار گرفته اند. پس از آن می توانیم گوشی‌هایی مانند: سامسونگ گلکسی Z Fold3، Z Flip3، سری S20 و نوت 20 و همچنین گوشی‌های تاشو گلکسی Z سال گذشته را نیز در لیست آپدیت های ماه دسامبر ببینیم.

گوشی های سامسونگ نوت 10 و سامسونگ گلکسی اس 20 FE و همچنین گلکسی اس 10 تریو، همچنین گوشی های گلکسی Fold نسخه پایه و سامسونگ Z Flip جزو اولین دستگاه هایی خواهند بود که One UI 4 را در ژانویه 2022 دریافت می کنند.

گوشی های میان رده سامسونگ گلکسی A52s 5G و A42 5G نیز در آن بازه زمانی قرار گرفته اند.

گفته می‌شود که گوشی های گلکسی تب اس ۷ و تب اس ۷ پلاس در ماه فوریه به‌ روزرسانی نسخه ی One UI 4 را دریافت می‌کنند. در حالی که تعداد زیادی از گوشی‌های میان‌ رده سری گلکسی A و تبلت‌های قدیمی‌تر در ماه‌های منتهی به جولای در ردیف های بعدی آپدیت قرار دارند.

عرضه One UI 4

سامسونگ اعلام کرده است که به‌روزرسانی نرم‌افزار One UI 4 خود را از امروز برای گلکسی S21، S21 Plus و S21 Ultra در دسترس قرار می‌دهد. این به‌روزرسانی مبتنی بر اندروید 12 که امسال است، اندروید 12 در ماه سپتامبر به صورت نسخه ی بتا و به صورت عمومی منتشر شد.

توضیحات مختصر در رابطه با One UI 4

نسخه ی جدید شامل تغییراتی در صفحه کلید و تنظیمات حریم خصوصی که قبلا در مورد آن صحبت کردیم، می باشد.

ویژگی‌های جدیدی که با عرضه نسخه One UI 4 برای نرم‌ افزار سامسونگ ارائه می‌شود، برای هر کسی که اندروید 12 خود را ارتقا داده است آشنا به نظر می رسد. در نسخه ی One UI 4، توانایی زیادی در تغییر طرح و رنگ سیستم عامل بر اساس تصویر زمینه انتخابی می توان دید.  همچنین ویجت های بازطراحی شده نیز مشاهده می شود.