ساعت کاسیو جی شاک را هرگز فراموش نخواهید کرد!
ساعت کاسیو جی شاک را هرگز فراموش نخواهید کرد!

یکی از بهترین ساعت هایی که می توانیم در خصوص برند کاسیو از آن نام ببریم جی شاک بوده که اخیراً وارد بازار شده است.

ساعت های مربوط به برند کاسیو از جمله ساعت هاب معروف بودی که همه ی ما تقریباً با این نام از قدیم تا به امروز آشنا هستیم. همیشه طراحی از این محصول می تواند شما را شگفت زده کند. این طراحی می تواند به یک طرح ظاهری ختم شود یا آنکه طراحی گسترده تری را از نظر داخلی هم در بر گیرد. در هر صورت علاوه بر طراحی ابزارهای مورد استفاده و سیستم اصلی آن دارای قدرت و ماندگاری بالایی هستند.

تم اصلی که برای این ساعت در نظر گرفته شده در حقیقت یک تم مربوط بهناسا بوده و می تواند شما را به یاد ماموریت هایی بیاندازد که تاکنون از نزدیک آن را مشاهده نکرده اید. در حقیقت طراحان این محصول به صورت واقعی یک آپولو را هوا کرده اند و این نشان دهنده اهمیت طراحی و کاربرد آن در سطح دنیاست. با ما همراه باشید تا در رابطه با آن توضیحات بیشتری را ارائه دهیم.

این محصول نسخه ی بسیار جالبی بوده که از نوع DW5600NASA20 طراحی و در نهایت معرفی می شود. این نسخه از نظر کارایی بسیار بی نظیر می باشد. با این ساعت گویا کاشیو قصد دارد تا خود را به جهانیان و بخصوص به ناسا اثبات نماید. شما با کمی دقت متوجه خواهید شد که یک شکل خاصی بر روی آن حک شده است. در حقیقت این شکل خاصی که از آن صحبت میکنیم همان کرم معروفی بوده که در ناسا به عنوان یک لوگو از آن یاد می شود.

طرح کرم مربوط به ناسا در ابتدا طراحی شده بود اما پس از مدتی حذف شد. حالا برای آنکه دوباره سرنشینانی به وسیله کپسول پرتاب شوند این لوگو کاربرد خود را دارد. در واقع این موضوع به بیشتر از بیست سال قبلکه ابتدایی ترین کارهای فضایی توسط ناسا انجام می شود باز خواهد گشت. حالا که به زمان حال باز می گردیم می توانیم ویژگی هایی را از آن ببینیم که متناسب با امروز خواهد بود.

یکی از جذاب ترین لحظات زمانی خواهد بود که فضایی تاریخ در اختیار شما قرار دارد و در این زمان به ساعت خود نگاهی می اندازید. قطعاً متوجه شده اید که تا چه اندازه تصویر ماه می تواند جذاب به نظر آید. این خاصیت نوری توسط سیستم الکترونیکی نهفته در داخل آن نمایش داده می شود. همچنین شما می توانید طرح ماه را برای نشان دادن حالت شب در قسمت پشتی ساعت خود ببینید. 

 در حالتی که اتصالی به اینترنت ندارید می توانید از طریق جی پی اس بررسی خود را انجام دهید. ناسا و سیستم آن به گونه ای است که نباید تولیدات مشترک را با سایر برندها داشته باشد. به همین دلیل در ساعت کاسیو جی شاک شما نمی توانید لوگوی اصلی این محصول را مشاهده کنید. اما اگر بررسی را انجام دهید لوگوی مربوطه را در قسمت پشتی دستگاه مشاهده خواهید کرد.

افرادی که قصد دارند تا این محصول را خریداری کنند باید کمی صبر داشته باشند، در حقیقت این نکته را باید مدنظر قرار دهید که برند مربوطه تولید را به تعداد محدودی انجام داده است. فروش محصولات آن هم در همان ابتدای کار اتفاق خواهد افتاد. قیمتی که برای این محصول پرطرفدار جی شاک در نظر داشته اند یک قیمت معقولی بوده و می توانید آن را با حدود 130 دلار در اختیار داشته باشید.