ساعت هوشمند S1 شیائومی
ساعت هوشمند S1 شیائومی 7 دی رونمایی خواهد شد

ساعت هوشمند S1 شیائومی 7 دی رونمایی خواهد شد

چندی پیش شایعه شده بود که ساعت هوشمند S1 شیائومی، در سه ماهه اول سال 2022 در بازارهای بزرگی مانند اروپا، اندونزی، مالزی و سنگاپور عرضه خواهد شد. با این حال، در مورد تاریخ عرضه آن در کشور چین صحبتی به میان نیامده بود. امروز شیائومی به شکل رسمی تایید کرده است که Watch S1 در کنار گوشی های هوشمند شیائومی 12 در تاریخ 28 دسامبر سال جاری میلادی (مصادف با 7 دی 1400) رونمایی و عرضه خواهد شد.

تیزر افشا شده از ساعت هوشمند S1 شیائومی، طراحی ظاهری آن را به نمایش گذاشته است. اگر چه تمام اجزای ساعت مشخص نیست اما قسمت بالایی و یک طرف ساعت به وضوح قابل مشاهده است. صفحه نمایش این ساعت هوشمند به شکلی گرد طراحی شده است. بدنه این ساعت از متریال فلز تهیه شده است. به همین سبب احتمال میرود مقاومت خوبی در برابر آسیب ها و ضربات وارده از خود نشان دهد.

در سمت راست ساعت هوشمند S1 شیائومی، دو دکمه فیزیکی تعبیه شده است. انتظار میرود یکی از این دکمه ها مربوطه به دکمه هوم بوده و دیگری به برنامه های ورزشی ساعت هوشمند (مشابه Mi Watch Revolve Active) معطوف باشد. بر اساس اطلاعات فاش شده، انتظار ما بر این است که ساعت هوشمند S1 شیائومی بر سیستم عامل WearOS مبتنی باشد. این موضوع کمی تعجب برانگیز است چرا که اخیرا شیائومی در ساعت های خود، سیستم عامل خود را به کار گرفته است.

ساعت هوشمند S1 شیائومی

جزئیات بیشتر

در واقع ساعت شیائومی Mi Watch با طراحی شبیه به اپل واچ، آخرین ساعتی بوده است که با سیستم عامل WearOS عرضه شده است. شرکت شیائومی اطلاعات گسترده تری از این اسمارت واچ را منتشر نکرده است. با این حال گمانه زنی ها مبتنی بر آن است که این ساعت هوشمند احتمالا حالت ها و ویژگی های ورزشی مشابه یا بهتری در مقایسه با Mi Watch Revolve Active فعلی داشته باشد.

Xiaomi Mi Watch Revolve Active به یک صفحه نمایش 1.38 اینچی رنگی از جنس AMOLED مجهز شده است. ساعت مذکور از 117 برنامه ورزشی و از بیش از 110 واچ فیس پشتیبانی میکند. علاوه بر آن دارای سنسور نظارت بر اکسیژن خون SpO2 میباشد. این ساعت دارای استاندارد ضدآب 5ATM بوده و باتری آن تا 14 روز دوام می آورد.

در نهایت لازم به ذکر است که با رونمایی این محصول در کنار گوشی های سری 12 شیائومی و رابط کاربری MIUI 13 فقط یک روز فاصله داریم.