ساعت هوشمند Dizo
ساعت هوشمند Dizo با نام واچ 2 در هند عرضه می شود

ساعت هوشمند Dizo با نام واچ 2 به کشور هند عرضه می شود

با تکیه بر گزارشات دریافتی از منابع معتبر می توانیم شاهد حضور ساعت هوشمند Dizo در هند باشیم. زیر برند ریلمی با نام دیزو از ساعت های هوشمند خود رونمایی خواهد کرد. این برند کمتر شناخته شده در زمینه ی تولید گوشی های هوشمند نیز فعالیت می کند. دیزو سبد محصولات خود را در دسته‌هایی مانند گجت های پخش کننده ی صدا، ساعت‌ها و گوشی های هوشمند و موارد دیگر گسترش داده است. این شرکت در چند دهه اخیر محصولات زیادی را به جز چند هدفون TWS عرضه نکرده است. البته این مسئله ممکن است به زودی تغییر کند؛ زیرا 91mobiles به طور انحصاری از مشاور مشهور Mukul Sharma اطلاعاتی دریافته است که زیر برند تجاری Realme به زودی از دو ساعت هوشمند جدید در کشور هند رونمایی خواهد کرد.

این درحالی است که نام‌ آن‌ها و جدول زمانی راه‌اندازی آن‌ها فاش شده است، مشخصات سخت‌افزاری آن‌ها در حال حاضر ناشناخته است، اما زمان زیادی طول نمی‌کشد تا اطلاعات بیشتری در مورد ساعت‌های هوشمند بیاموزیم.

ساعت هوشمند Dizoدیزو دو ساعت هوشمند جدید را در هند عرضه می کند

دیزو قرار است دو ساعت هوشمند جدید را در هند عرضه کند. این دو ساعت قرار است با نام های ساعت های ورزشی ویژه Dizo Watch 2 و Dizo Watch R باشد. این ساعت‌ها تا پایان ژانویه در این کشور در دسترس خواهند بود و باید مانند سایر محصولات دیزو منحصراً از طریق Flipkart به فروش برسند. نسخه ورزشی ویژه Dizo Watch 2 همانطور که از نام آن پیداست یک نسخه اسپرت از دیزو واچ 2 استاندارد خواهد بود و ممکن است ظاهری اسپرت با بند ها و صفحه های ساعت با طراحی اختصاصی داشته باشد.  همچنین می‌توان حدس زد که قرار است با توجه به نوع ورزشی بودن این ساعت، از قابلیت ها و برنامه های خاص ورزشی بهره مند شود.

از طرف دیگر، دیزو واچ R ممکن است سری جدیدی از ساعت های این شرکت باشد. همچنین ساعت های مقرون به صرفه ای میتواند توسط این برند روانه ی بازار شود. البته هنوز مشخص نمی باشد که ساعت های جدید قرار است بسیار جدید باشند و یا با برند ریلمی به بازار عرضه شوند. متاسفانه هنوز هیچ اطلاعات تخصصی از پوشیدنی های هوشمند برند دیزو موجود نیست؛ لذا برای دریافت خبرهای جدید تا زمان عرضه این ساعت ها با ما همراه باشید.