ساعت هوشمند موتو واچ 100
ساعت هوشمند موتو واچ 100 به شکل رسمی معرفی شد

ساعت هوشمند موتو واچ 100 به شکل رسمی معرفی شد

ساعاتی قبل ساعت هوشمند Moto Watch 100 به شکل رسمی توسط شرکت موتورولا معرفی شد. ساعت هوشمند موتو واچ 100 مطابق با شایعاتی که چندی پیش شاهد آن بودیم، از Wear OS پشتیبانی نکرده و به شکل اختصاصی با سیستم عامل Moto Watch اجرا میشود.

این ساعت در ابعادی برابر با 42 در 46 در 119 میلی متر طراحی شده است. وزن آن نیز بسیار سبک بوده و به حدود 45.8 گرم میرسد. فریم و قاب بیرونی ساعت هوشمند Moto Watch 100 از متریال فلز آلومینیوم تهیه شده است. صفحه نمایش این ساعت هوشمند نیز 1.3 اینچی بوده و به شکل دایره ای طراحی شده است.

ساعت هوشمند موتو واچ 100

این صفحه نمایش از جنس LCD در نظر گرفته شده است. بند آن نیز با عرض 20 میلی متری طراحی شده است. کاربران میتوانند مطابق با سلیقه خود از هر بند دلخواه استفاده کنند.

ساعت هوشمند موتو واچ 100

قابلیت ها

بر خلاف شایعات اخیر که از نسخه بلوتوث 5.2 خبر میداد، نسخه بلوتوث این ساعت 5 گزارش شده است. موتو واچ 100 مجهز به GPS نیز میباشد. لذا به همین سبب قادر خواهد بود فعالیت های ورزشی که در محیط باز صورت میگیرند را ردیابی کند. ساعت هوشمند موتورلا Moto Watch 100 از حسگر ضربان قلب، حسگر مخصوص سنجش اکسیژن خون، شتاب سنج، ژیروسکوپ بهره میبرد. علاوه بر آن موتو واچ صد از 26 حالت ورزشی از جمله بسکتبال، دوچرخه سواری، کریکت، کراس فیت، پیاده روی، فوتبال، تمرینات قدرتی و … پشتیبانی میکند.

ساعت هوشمند موتو واچ 100

ظاهرا موتو واچ 100 به شکلی ضدآب طراحی شده است و میتواند آبی به عمق 50 متر را تحمل کند. این شرکت فعلا اطلاعاتی درباره ظرفیت باتری فاش نکرده است. اما موتورولا مدعی است که برای شارژ کامل آن به 60 دقیقه زمان نیاز داریم. با یکبار شارژ این ساعت هوشمند، میتوان به مدت 14 روز مداوم از آن استفاده کرد. قیمت ساعت هوشمند موتو واچ صد نیز 99.99 دلار معادل 7449 روپیه اعلام شده است.