ساعت هوشمند شیائومی S1
ساعت هوشمند شیائومی S1 به صورت رسمی معرفی شد!

ساعت هوشمند شیائومی S1 به صورت رسمی توسط خود شیائومی رونمایی شد

پس از انتشار چندین تیزر از ساعت هوشمند شیائومی S1، شرکت چینی اکنون به صورت رسمی ساعت هوشمند و ممتاز جدید خود را معرفی کرد. ساعت هوشمند شیائومی اس 1، به سری شیائومی 12 می‌پیوندد و در کنار پرچمدار شیائومی در سال 2022 عرضه می شود.

 

مشخصات ظاهری شیائومی واچ اس 1

در این رونمایی شیائومی تاکید کرده است که در ساخت این ساعت از متریال با دوامی استفاده کرده است.  شیائومی واچ اس 1، دارای نمایشگری شیشه ای و بند چرمی می باشد. متریال به کار رفته در بدنه، ضد زنگ و از جنس استیل است. این ساعت هوشمند، نمایشگری بزرگ با قطر 1.43 اینچی و از جنس آمولد دارد.

قابلیت شیائومی واچ S1

این پوشیدنی شیک و جذاب از 117 برنامه ی ورزشی پشتیبانی می کند و شما را به تناسب اندام می رساند. قابلیت های دیگری مثل: موقعیت یابی GNSS، برای ردیابی میزان فعالیت های فیزیکی در فضای باز در این ساعت هوشمند دیده می شود. این ساعت هوشمند ضد آب بوده و از استاندارد 5ATM پشتیبانی میکند. در کنار آن باتری قوی داشته و تا 12 روز میتواند دوام بیاورد. ساعت هوشمند شیائومی اس 1، با پشتیبانی از شارژ بی سیم خیال کاربران را راحت میکند.

ساعت هوشمند شیائومی S1طبق گفته ی شیائومی، کاربران به خوبی می تواند با پوشیدن ساعت هوشمند درون استخر شنا کنند. این ساعت هوشمند نه تنها دچار آسیب نمی شود، بلکه عملکرد آن نیز بدون هیچ اختلال خواهد بود. قابلیت دیگر این ساعت، ردیابی 24 ساعته ی بدن شما در حالت خواب و یا بیداری است. این ساعت همچنین می‌تواند مراحل خواب، تعداد ضربان قلب یا میزان اکسیژن موجود در خون را نیز تجزیه و تحلیل کند.

قیمت ساعت هوشمند شیائومی S1

علی رغم کیفیت بالا در ساخت، ساعت شیائومی S1 خیلی گران نیست و قیمت نسبتاً متوسطی در حدود 1099 یوان (173 دلار) دارد. شیائومی در رابطه با عرضه جهانی ساعت هوشمند و جدید خود هنوز صحبتی نکرده است، اما کسانی که در چین هستند می توانند از 31 دسامبر 2021 آن را را خریداری کنند.

برای دریاف اطلاعات تکمیلی با ما همراه باشید.