ساعت هوشمند ریلمی تحولی در دنیای پوشیدنی ها
ساعت هوشمند ریلمی تحولی در دنیای پوشیدنی ها

از بین پوشیدنی های جدیدی که برای برند ریلمی وجود دارد یکی از برترین ها را ریلمی واچ با صفحه نمایش  ۱/۴ اینچ می دانند.

گجت هایی که  از نوع پوشیدنی هستند می توانند به راحتی تحولی را در دنیای شما ایجاد کنند بخصوص آنهایی که برای فعالیت های ورزشی مورد استفاده قرار دارند. این ساعت هوشمند توانایی آن را دارد تا در حدود چهارده رنگ را برای شما به وجود آورد و رهگیری آن را برای فعالیت های از نوع ورزشی عملی تر سازد. شما می توانید این ساعت هوشمند را در رنگ های مختلفی مشاهده نمایید.

زمان رسمی برای رونمایی از ساعت ریلمی

این ساعت هوشمند را می توانید در تاریخ پنجم خردادماه مشاهده نمایید. این ساعت و بغیر از آن تلویزیونی که قرار است تا در این زمان معرفی گردد در زمره ی اولین محصولات از ریلمی قرار دارد. برای جذب بیشتر برند موردنظر قصد دارد تا بهترین ها را به معرض نمایش بگذارد. به همین دلیل است که در بین انواع مختلف امکانات از بهترین ها پرده برمی دارد تا بتواند در سریع ترین زمان ممکن بازار را در دستان خود قرار دهد.

شکل ظاهری ساعت ریلمی واچ

این ساعت هوشمند را می توانید در زیباترین طرح ممکن مشاهده نمایید. در حقیقت این انتظار می رود که ساعت با شکل مربعی خود بتواند بر روی دست شما یک خودنمایی را برجای بگذارد. در کنار این تشکیلات قیمتی ارزان تر از ساعت هایی تقریباً مشابه هم دارد. یک شباهت ظاهری با برند اپل واچ وجود دارد اما از نظر ظاهری نمی توان حالت چرخانی را برای آن انتظار داشت.

در ظاهر این برند می توانیم اطلاعات متفاوت را مشاهده نماییم. به عنوان مثال وجود نشانه هایی از تاریخ و روز همچنین قرار گرفتن تعداد قدم ها، علاوه بر آن تعداد کالری که مصرف نموده اید و … از دیگر ویژگی ها به شمار می رود. در ظاهر شاید بتوان دو تغییر عمده آن را به وضوح درک کرد. یکی از آنها بندی از نوع کلاسیک و دیگری بندی از نوع فشن می باشد. صفحه اصلی یک رنگ اما رنگ بندها متفاوت خواهد بود.

بندهای اصلی در چه رنگ هایی عرضه می شود؟

بندهایی که وجود دارد می تواند از رنگ سبز، قرمز، آبی و حتی مشکی متشکل باشد. شما می توانید هر چهار بند آن را در نظر داشته و هربار با لباس ورزشی یا لباس بیرون خود ست کنید.

14 ورزش را با ریلمی انجام دهید!

در برخی از ساعت های هوشمند شما می توانید تنها دوچرخه سواری یا پیاده روی را انجام دهید، این در حالی است که در این ساعت 14 ورزش در انواع مختلف قابل انجام خواهد بود. ریلمی می تواند بر روی هریک از آنها تسلط کامل داشته باشد.

 با کمک این ساعت حتی امکان بررسی دوربین گوشی خود را به همراه یک پلیر موزیک در اختیار دارید. یعنی شما در حین ورزش می توانید علاوه بر گوش دادن به یک موسیقی تصاویری را هم از خود به ثبت برسانید.

اگر ساعت هوشمند را به گوشی خود متصل نمایید تمامی پیام ها را بر روی صفحه نمایش آن مشاهده خواهید کرد.