سازگاری اندروید 12L بتا با گوگل پیکسل 3a و3a XL

اندروید 12L بتا با گوگل پیکسل 3a و 3a XL سازگار خواهد بود

اندروید 12L: اکنون که گوشی های Pixel 3 و 3XL به پایان چرخه پشتیبانی اندروید خود رسیده‌اند، گوشی‌های بعدی که امکان دریافت نسخه های جدید اندروید برایشان وجود دارد؛ گوشی گوگل مدل پیکسل 3a و پیکسل مدل 3a XL هستند.

گوشی گوگل مدل پیکسل 3a و پیکسل مدل 3a XL، قرار است؛ آخرین نسخه ی اندروید بخش امنیتی خود را در ماه مه سال 2022 دریافت کنند.

اندروید 12L

طبق تصویر بالا وب سایت اندورید از نسخه ی بتای Android 12L برای Google Pixel 3a و Google Pixel 3a XL خبر داد و تأیید کرد که گوشی های Google Pixel 3a و Google Pixel 3a XL، شرایط لازم را برای دریافت نسخه‌ بتای Android 12L هستند.

اندروید 12 ال قرار است اولین نسخه بتای خود را در ماه دسامبر دریافت کند و احتمالا انتشار نهایی آن در سه ماهه اول سال 2022 میلادی، برای گوشی های گوگل پیکسل 3a و پیکسل 3a XL نیز باشد.

اندروید 12Lاندروید 12L برای تبلت‌ها، گوشی های تاشو و دستگاه‌های ChromeOS طراحی شده است. همچنین، این اندروید برای نمایش فرم با نمایشگرهای بزرگ‌تر نیز بهینه سازی شده است. گوشی های اندروید 12L نیز می توانند ورژن اندروید خود را پس از دریافت، نصب و ارتقا دهند.

در رابطه با اندروید 12 ال

وجود حرف L در نام اندروید 12L اشاره به صفحه نمایش بزرگ دارد. این نسخه از اندروید به گونه ای رابط کاربری را بهینه سازی میکند که تبلت ها یا گوشی هایی با صفحه نمایش بزرگ، بنوانند به صورت بهینه از تمامی فضای موجود استفاده‌ی مفید داشته باشند.

در این نسخه از اندورید، شاهد به روز رسانی اعلان‌ها، تنظیمات سریع، صفحه قفل و صفحه‌های اصلی برای دستگاه هایی هوشمند با صفحه نمایش های بزرگتر، که با طرح‌بندی‌های دو ستونی جدید بهینه شده‌اند. هستیم. دو ستونه شدن نمایش اعلان ها به جای یک ستونی شدن باعث ایجاد زیبایی بیشتر در نمایش اعلان ها شده است.

همچنین در صورتی که برنامه ای خاص برای استفاده در صفحه نمایش های بزرگ بهینه سازی نشده باشد، به کاربران گوگل Play Store اعلانی ارسال می شود تا برنامه های خود را به روزرسانی کنند، در این صورت می توانند از نسخه ی 12 ال اندروید نهایت استفاده را ببرند.