شیائومی واچ S1
زمان عرضه ی شیائومی واچ S1 به کشور های آسیایی افشا شد

زمان عرضه شیائومی واچ S1 در سه ماهه ی اول سال 2022 میلادی در کشورهای آسیایی

به نقل از 91Mobiles، می توانیم در سه ماهه ی اولیه ی سال 2022 شاهد عرضه ی شیائومی واچ S1 باشیم. همینطور به گفته ی 91mobiles، روزنامه نگار هندی Mukul Sharma دریافته است که گویا شیائومی در حال برنامه ریزی برای عرضه یک ساعت هوشمند جدید به بازارهای جهانی و آسیایی است. این ساعت هوشمند توسط شیائومی به کشورهایی مانند: اروپا، اندونزی، مالزی، سنگاپور و احتمالاً هند عرضه خواهد شد.

ساعت هوشمند مذکور Xiaomi Watch S1 نام دارد. این ساعت مذکور جدیدترین سری از ساعت‌های هوشمند شیائومی است. مطابق با سایر محصولات شیائومی، به‌ویژه لوازم جانبی و ساعت‌ های هوشمندش می توان حدس زد که شیائومی واچ S1 از نظر اقتصادی قرار است؛ محصولی مقرون به صرفه باشد.

گویا ساعت شیائومی S1، در مقایسه با ساعت های دیگری مثل می واچ کالر، واچ Revolve، می واچ Revolve اکتیو می تواند جدیدترین ساعت بازار شیائومی باشد.

مشخصات کلیدی Xiaomi Watch Revolve Active

شیائومی واچ S1نمایشگر آمولد این ساعت دایره ای و با اندازه ی 1.39 اینچی می باشد. شیائومی صفحه نمایش ساعت خود را با استفاده از یک گوریلا گلکس پوشانده تا محافظت بیشتری در برابر ضربات احتمالی ایجاد نماید. ابعاد این ساعت معادل 45.9 در 11.8 در 53.5 میلی متر است. ساعت ضد آب شیائومی Revolve اکتیو از باتری 420 میلی آمپر ساعتی بهره می برد که تا 16 روز به صورت مداوم میتواند انرژی خود را حفظ نماید.

توضیحات بیشتر

روزنامه نگار هندی با نام Mukul، بازارهایی که قرار است xiaomi واچ S1 را ببینند، به اشتراک گذاشته است. بازار هند به عنوان یکی از بازارهای خرید این دستگاه تعیین شده است، اما در حال حاضر هیچ قطعیتی در مورد آن وجود ندارد.

متأسفانه در رابطه با مشخصات سخت افزاری ساعت هوشمند مذکور اطلاعاتی فاش نشده است. بایستی تا زمان عرضه واچ S1 شیائومی منتظر اطلاعات جدید باشیم.