ریلمی gt 2 پرو
ریلمی gt 2 پرو اولین گوشی مجهز به لنز اوترا واید150 درجه ای

گوشی ریلمی gt 2 پرو بدون دوربین تله فوتو به بازار عرضه خواهد شد

به نقل از gsmarena، گوشی ریلمی gt 2 پرو که قبلا درمورد آن صحبت نمودیم، قرار است بدون دوربین تله فوتو روانه ی بازار شود. گویا ریلمی برای جبران این فقدان قصد مجهز نمودن realme gt 2 pro به لنزا اولترا واید 150 درجه ای دارد. قبلا منابع دیگری خبر از وجود لنز تله فوتو داده بودند که اخیرا گزارشات دریافتی از چین آن را نقض می کند.

ریلمی gt 2 پرو

گزارشات دریافتی از منبع معتبر دیجیتال چت استیشن نشان می دهد که ریلمی این بار با کنار گذاشتن سنسور تله فوتو قصد جایگزینی لنز دیگری با عنوان اولترا اواید 150 درجه ای دارد.

اولین فناوری ایجاد شده توسط چینی ها می تواند برای کاربر زاویه ی دیدی 150 درجه ای هدیه کند تا بتوان تصاویری با این میدان دید ثبت نمود. برند ریلمی این خبر را در اکانت ویبوی خود منتشر نموده است لذا این خبر قطعیت دارد.

توضیحات بیشتر

ریلمی، شرکت جوان تولید کننده‌ی گوشی، هنوز اطلاعات چندانی در رابطه با کیفیت لنز اولتراواید ارائه نداده است. البته طبق شایعاتی که قبلا منتشر شده بود، لنز دیگر دوربین اصلی این گوشی قرار است واید و با کیفیت 50 مگاپیکسلی باشد. واحد دوربین بعدی نیز قرار است 50 مگاپیکسلی مجهز به فناوری OIS باشد. لنز سوم نیز قرار بود تله فوتو باشد ولی تکذیب شد. بایستی ببینیم لنز سوم با چه عنوانی قرار است معرفی شود.

اولین پرچمدار فوق العاده ویژه ی ریلمی بدون تله فوتو

ریلمی gt 2 پروصرف نظر ریلمی از واحد تله فوتو در این گوشی بسیار ناامید کننده می باشد. حدود یک سال و 10 ماه پیش گوشی پرچمدار X50 Pro 5G توسط شرکت ریلمی معرفی شد که از تله فوتو بهره میبرد. بعد از این گوشی، ریلمی دو گوشی X3 و X3 SuperZoom را با بهره مندی از دوربینهای تله فوتو روانه ی بازار نمود. البته این درحالی است که گوشی های مذکور از تراشه ی نسل قدیمی استفاده می کردند.

شرکت Realme علاوه بر تایید واحد اولتراواید 150 درجه ای، تایید کرد که پرچمدار جدیدش قرار است از تراشه ی نسل جدید اسنپدراگون بهره ببرد. این تراشه یعنی اسنپدراگون 8 نسل 1 قدرت این گوشی فوق العاده را تامین می نماید. ریلمی قبلاً گفته بود که GT 2 Pro دارای “اولین ماده سازگار با محیط زیست نوآورانه در جهان” است، اما به جزئیات آن اشاره نکرده بود. گوشی Realme GT 2 Pro همچنین قرار است با نوآوری هایی در عرصه ی عکاسی و فناوری های ارتباطی عرضه شود که اولین ها در جهان خواهند بود. با این حال، جزئیات چندانی درباره ی این موارد در دست نمی باشد.