رویداد Galaxy Unpacked 2022
رویداد Galaxy Unpacked 2022 در متاورس برگزار میشود

رویداد Galaxy Unpacked 2022 امسال در متاورس و به صورت آنلاین برگزار می شود

هر ساله سامسونگ با برگزاری رویداد Galaxy Unpacked 2022، محصولات جدید و فوق العاده ی خود را معرفی میکند. امسال نیز موردانتظارترین رویداد سامسونگ در تاریخ 9 فوریه 2022 میلادی برگزار می‌دهد. زمان دقیق آن نیز حدود ساعت 10 صبح به وقت شرقی و ساعت 18:30 به وقت ایران خواهد بود.

رویداد Galaxy Unpacked 2022 در مقایسه با سال گذشته، یک ماه کامل دیرتر برگزار می شود. چرا که زمان رویداد Unpacked 2021 روز 14 ام ژانویه بود. محصولاتی که در رویداد 2021 سامسونگ معرفی شدند؛ شامل گوشی های گلکسی S21 و S21 Ultra بودند که در کنار آن ها گلکسی بادز پرو نیز معرفی شدند. امسال هم رونمایی سری گلکسی s22 و تبلت های گلکسی tab s8 را انتظار داریم.

رویداد گلکسی آنپکد 2022 در کجا برگزار می شود؟

باتوجه به شرایط کرونا همانند سایر رویدادهای رونمایی امسال، گلکسی آنپکد 2022 نیز به صورت مجازی برگزار می شود. یکی از وب سایت هایی که رویداد را پوشش می دهد، سایت رسمی خود سامسونگ می باشد. همچنین از طریق کانال رسمی خود سامسونگ در یوتیوب نیز رویداد سامسونگ Galaxy Unpacked 2022 برگزار می شود. نکته ی جالب توجه دیگر آن است که رویداد آنپکد 2022 سامسونگ از طریق متاورس نیز پخش خواهد شد.

گلکسی آنپکد 2022 در متاورس!

امسال اولین سالی است که سامسونگ نه تنها به صورت مجازی بلکه از طریق دنیای واقعیت مجازی متاورس نیز میزبان  گلکسی آنپکد 2022 است. علاقمندان می توانند برای مشاهده ی رویداد گلکسی unpacked در متاورس، به “Samsung 837X” واقع در Decentraland مراجعه کنند. “Samsung 837X” یک فضای مجازی است که از طریق آن افراد می توانند رویداد را تماشا کنند. تماشاگران علاوه بر مشاهده رویداد، میتوانند به تجربیات جدیدی در شهر نیویورک دست یابند و NFT نیز خریداری کنند.

رویداد Galaxy Unpacked 2022

طبق گفته ی سامسونگ افرادی که میخواهند از طریق متاورس رویداد را تماشا کنند، حتما باید به متاماسک و کیف پول خود متصل شوند. به گفته ی سامسونگ، در صورتی که در حالت Guest به دنیای متاورس وارد شدید نمیتوانید از تمامی امکانات آن بهره مند شوید. البته منظور دقیق سامسونگ از این اطلاعیه مشخص نیست.

علاوه بر موارد مذکور می توانید از طریق پلتفرم های فیس بوک، Reddit ،Twitch، لایو در آمازون، TikTok و توییتر نیز رویداد را تماشا کنید. البته پیشنهاد می شود برای راحتی بیشتر علاقمندان به رویداد از طریق وبسایت رسمی سامسونگ و یا یوتیوب این رویداد را تماشا کنند.

رویداد Galaxy Unpacked 2022محصولاتی که در رویداد Galaxy Unpacked 2022 سامسونگ رونمایی می شوند

در این رویداد معرفی میتوان شاهد رونمایی از گوشی های سری گلکسی اس 22 سامسونگ باشیم. سری گلکسی اس 22 شامل گوشی های سامسونگ گلکسی اس 22 معمولی، پلاس و اولترا خواهد بود. در کنار گوشی های سری اس 22، تبلت های سری گلکسی tab s8 نیز معرفی می شوند که شامل تبلت گلکسی اس 8 معمولی، پلاس و تبلت گلکسی اس 8 اولترا خواهد بود.