هدفون مشکی ear 1
رونمایی هدفون مشکی ear 1 توسط شرکت Nothing

هدفون تماما مشکی ear 1 توسط شرکت nothing معرفی شد

کمپانی Nothing، از اولین هدفون با نویز کنسلینگ فوق حرفه ای با نام ear 1 رونمایی کرد. ایر بادز های این کمپانی ناشناخته تماما به رنگ مشکی طراحی شده اند. علاوه بر آن ایربادز ear1 به گونه ای ساخته شده است که به محیط زیست آسیب نرساند. همچنین علاوه بر آن به نقل از کمپانی nothing ( هیچ چیز!) می توانید با ارزهای دیجیتال این ایربادها را خریداری کنید.

طراحی ظاهری هدفون های ear 1

این ایربادز ها در طراحی از رنگ مشکی مات بهره مند هستند که از برجای ماندن لک ممانعت میکند. همچنین در ادامه میتوانیم به وجود یک کیس شارژر شفاف و بی رنگ که حالتی شیشه ای دارد نیز اشاره کنیم.

هدفون مشکی ear 1

در ایربادز ناسینگ، میتوانیم همان رنگ مشکی مات را ببینیم که لایه ی خارجی شفاف و بی رنگ آن جلوه ی خاصی به ظاهر آن ها می دهد. همچنین دکمه ی فیزیکی برای جفت کردن این هدفون ها و قسمت لولا از پلاستیک مشکی به رنگ مات طراحی شده اند.

جدا از رنگ، نسخه مشکی از نظر عملکرد مشابه نسخه های استاندارد ایربادز است که از ابتدای سال جاری تاکنون 220000 دستگاه فروخته شده است.

وزن و جنس هدفون هدفون مشکی ear 1

همچنین شرکت “هیچ چیز” نشان داده است که هدفون مشکی ear 1 از کربن خنثی تولید شده است. این شرکت استفاده از کربن در ear(1) را روی جعبه نیز چاپ می کند. وزن کیش شارژر هدفون Nothing مدل ear1 حدود 1.78 کیلوگرم است. شرکت Nothing باید به نوعی استفاده از این سبک طراحی را به رخ بکشد که می تواند از طریق دریافت گواهینامه‌ی بین المللی انرژی‌های تجدیدپذیر قابل انجام خواهد بود.

هدفون مشکی ear 1

خرید ایربادز nothing با استفاده از ارزهای دیجیتال!

شرکت nothing همچنین در وبسایت رسمی خود اجازه می دهد تا کاربران با استفاده از ارزهای دیجیتالی خود، هدفون ear 1 را خریداری نمایند. خریداران می توانند با استفاده از ارز های بیت کوین، اتریوم و دوج کوین از این هدفون ها بهره مند شوند. این گزینه ی پرداخت فقط در برخی کشورها در دسترس خواهد بود. اما در کشورهایی مثل هند که در آن انجام تراکنش های ارز دیجیتال غیرقانونی است؛ خرید با این ارزهای دیجیتال ممکن نخواهد بود.

هدفون مشکی ear 1

قیمت و زمان عرضه ی هدست های ear 1 Nothing

به گفته ی شرکت Nothing، قرار است 100 واحد از این هدفون ها عرضه شوند. این هدفون ها هر کدام به ترتیب از شماره ی 1 تا 100 تولید می شوند. همچنین قرار است شماره ها را به صورت حک شده بر روی خود داشته باشند. این هدفون ها منحصراً از طریق Nothing Kiosk در دسترس خواهند بود. این کیوسک یک مکان اختصاصی و نوساز است که از ساعت 11:00 تا 19:00 به وقت گرینویچ از تاریخ 4 دسامبر در لندن شروع به فعالیت خواهد کرد. موجودی انبار برای این هدفون‌ها محدود خواهد بود و بر اساس اولویت شماره بندی در دسترس عموم قرار خواهند گرفت.