رونمایی سامسونگ گلکسی Z Fold 3 و Z Flip 3

فروش و رونمایی سامسونگ گلکسی Z Fold 3 و Z Flip 3 در تاریخ 27 آگوست سال 2021

 

معرفی:

سامسونگ گلکسی Z Fold 3 و Z Flip 3 از پشتیبانی ترکیبی S Pen بهره میبرند. پیش بینی می شود که رونمایی این دو محصول جدید سامسونگ در ماه آگوست به میزبانی سامسونگ برگزار شود. رونمایی این دو گوشی تاشو می تواند آغازگر تولید اولین نسل گوشی هوشمند تاشو با دوربین under-display و انقلابی جدید در ساخت گوشی های مشابه توسط رقبا باشد.

جزییات رونمایی:

خبرگزاري کره ای گزارش کرد كه رونمایی نسل جدیدهوشمند سامسونگ با نام های گلکسی Z Fold 3 و Z Flip 3 ممكن است از 27 آگوست آغاز شود .  در این گزارش آمده است که این شرکت ممکن است سری Samsung Galaxy Watch 4 را در کنار معرفی گوشی های هوشمند تاشو , عرضه کند. و حتی سامسونگ به فکر معرفی Samsung Galaxy S21FE در این رویداد رونمایی نیز بوده است.

گزارش های اخیر حاکی از این است که این شرکت تصمیم گرفته تا بر روی بازاریابی تلفن های تاشو تمرکز کند و از این رو عرضه مدل FE را یکی دو ماه به تأخیر انداخت. گزارش بلومبرگ، به نقل از سامسونگ ، شایعه تأخیر را نفی کرد. سامسونگ بیانیه ای ما نمی توانیم جزئیات محصول منتشر نشده را مورد بحث قرار دهیم. اما در مورد تعلیق تولید ادعا شده هنوز چیزی مشخص نشده است.

 

سامسونگ  مدل جدید گلکسی نوت را عرضه نخواهد کرد.  و در عوض بیشتر به  پروسه ی محبوب کردن تلفن های تاشو خواهد پرداخت. انتظار کاهش قیمت ، وزن و ضخامت در طراحی Galaxy Z Fold 3 و Samsung Galaxy Z Flip 3 نسبت به محصولات قبل خواهیم داشت.

سامسونگ Galaxy Z Fold 3 می تواند اولین گوشی هوشمند تاشو با دوربین under-display  باشد. این نسل از گوشی های هوشمند تاشو سامسونگ که  از پشتیبانی  ترکیبی S Pen  بهره مند است.  گزینه رنگی: سیاه ، سبز تیره و نقره ای در دسترس باشد. علاوه بر این. پشتیبانی از  باتری 4،275mAh یا 4،380mAh توسط  Samsung Galaxy Z Fold 3  میتواند دلیلی محکم بر محبوبیت این محصول باشد.

پایانی:

از سوی دیگر طبق شواهد موجود سامسونگ امیدواریم گلکسی زد 3 ، با ارائه یک طراحی dual-tone و چهار رنگ متفاوت سیاه  سفید، سبز، بنفش و احتمالا به عنوان پرچمدار  نسل جدید تلفن های هوشمند حرفی برای گفتن داشته باشد . امیدواریم بزودی این دو مدل در دیجی بروز موجود گردد.