ریلمی GT 2 Pro
رونمایی ریلمی GT 2 Pro با سه نوآوری در طراحی

گوشی ریلمی GT 2 Pro با سه قابلیت خاص در 20 دسامبر رونمایی خواهد شد

به نقل از منبع معتبر gsmarena، قرار است گوشی ریلمی GT 2 Pro با نوآوری در المان های طراحی قرار است در تاریخ 20 دسامبر مصادف با 29 آذر روانه ی بازار شود. این گوشی هوشمند جدید این بار با المان های خاصی می تواند روانه ی بازار شود. اگر مشتاق دانستن سه نوآوری در طراحی گوشی های سری ریلمی gt pro هستید، این مگ را از دست ندهید.

سه نوآوری در طراحی گوشی های ریلمی GT 2 Pro

ریلمی این بار المان های سنتی در طراحی گوشی های خود را کنار گذاشته و با نوآوری های جدیدش توانسته برای اولین بار گوشی های پرچمدارش را روانه ی بازار نماید. یکی از موارد استفاده از متریال سازگار با محیط زیست است. مورد بعدی در بخش اپتیک است که گوشی مذکور توانسته نوآوری های جدیدی در طراحی را به کارگیرد. در رابطه با فناوری های ارتباطی نیز نوآوری هایی دیده می شود که بسیار مورد قبول می باشد.

متاسفانه این برند جوان هنوز اطلاعات چندانی ارائه ننموده است. تنها اطلاعاتی که در دسترس ما می باشد در رابطه با مورد اول یعنی متریال سازگار با محیط زیست است.

ریلمی GT 2 Proدر این راستا می توانیم به کاهش 63 درصدی کربن در متریال بدنه اشاره نماییم. این متریال با وجود استفاده ی کم از کربن نسبت به متریال سنتی، مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. عدم تضعیف مقاومت و حفظ دوام نوآوری خاصی را نشان می دهد. این برند قرار است با همکاری طراح صنعتی ژاپنی نائوتو فوکاواسا و استفاده از اولین ماده ی سازگار با محیط زیست انقلابی در تولید محصولاتش ایجاد کند.

طی خبرهای منتشر شده توسط خود ریلمی، نامی از گوشی ریلمی gt pro دیده نمی شود. از آنجایی که کلمه ی سری در نام گوشی های ریلمی gt وجود دارد؛ نشان دهنده ی امکان عرضه ی ریلمی gt pro در کنار سایر هم خانواده هایش می باشد.

توضیحات بیشتر

گوشی realme GT Pro قرار است قدرت خود را از تراشه ی پرچمدار اسنپدراگون 8 نسل 1 بگیرد. تصاویر افشا شده نشان می دهند که دوربین سلفی در زیر نمایشگر قرار خواهد گرفت. نمایشگر گوشی realme gt2 pro می تواند رزولوشنی معادل +QHD برای کابر ارائه دهد. گوشی مذکور از 12 گیگابایت رم در کنار فضای ذخیره سازی 1 ترابایتی عملکردی عالی می تواند ارائه دهد. به لطف منبع دیگر با نام AnTuTu می توان از یک حافظه ی دیگر با اندازه ی 256 اطلاع یافت.