ساعت هوشمند گوگل پیکسل
رونمایی از ساعت هوشمند گوگل پیکسل در بهار 1401

رونمایی از ساعت هوشمند گوگل پیکسل در بهار 1401

شایعه ای جدید در مورد تاریخ انتشار ساعت هوشمند گوگل پیکسل ادعا میکند که اولین ساعت هوشمند داخلی گوگل میتواند قبل از تابستان سال آتی عرضه شود. پروسر در توییتی که منتشر کرده است، بیان کرد:

گوگل در حال برنامه ریزی برای راه اندازی و عرضه ساعت هوشمند گوگل پیکسل در روز پنجشنبه، 26 مه است.

ظاهرا این اولین باری است که تاریخ عرضه مشخصی از زمان رونمایی گوگل پیکسل واچ در کنار گوشی های گوگل پیکسل 6 در اکتبر 2021 ذکر میشود. Prosser قبلاً گزارش داده بود که این ساعت هوشمند در اوایل سال 2022 وارد بازار خواهد شد. منابع اطلاعاتی دیگر نیز بر سر عرضه آن در تابستان سال 2022 اتفاق نظر داشتند. پروسر مدعی است که گوگل به “به عقب انداختن تاریخ ها” معروف است! به همین دلیل نمیتوان خیلی روی وعده های آن حساب باز کرد.

ساعت هوشمند گوگل پیکسل

جزئیات بیشتر

Pixel Watch ساعت هوشمند داخلی گوگل خواهد بود که به عنوان بهترین ساعت هوشمند برای کاربران گوشی های هوشمند پیکسل طراحی شده است. همانند کاربرانی که از اپل واچ در کنار گوشی های آیفون استفاده میکنند. یا کاربرانی که در کنار گوشی های سامسونگ از گلکسی واچ 4 استفاده میکنند؛ پیش بینی میشود این ساعت هوشمند گوگل پیکسل نیز میتواند همانند اپل واچ و گلگسی واچ محبوب کاربرانی باشد که از گوشی های پیکسل استفاده میکنند.

Insider در دسامبر 2021 بیان کرد که قیمت این ساعت بیش از یک Fitbit خواهد بود. از آنجایی که گوگل اکنون مالک فیت بیت است، در طی بیانیه ای گزارش داد که ویژگی های ردیابی تناسب اندام فیت بیت در نهایت به Wear OS، یعنی نرم افزار ساعت هوشمند گوگل پیکسل اضافه خواهد شد. نسخه جدید Wear OS موسوم به Wear OS 3 هنوز فراتر از Galaxy Watch 4 عرضه نشده است. ظاهرا ساعت های هوشمند مجهز به پردازنده +Snapdragon 4100 در سال جاری واجد شرایط بروز رسانی خواهد بود.

در حال حاضر کاربران منتظراند که گوگل، Wear OS 3 را برای دستگاه های شخص ثالث ارائه کند. احتمال میرود گوگل نسخه پیشرفته Wear OS را در Pixel Watch پیاده کند. اگر این امر درست از آب دربیاید، گوگل پیکسل واچ بهترین ساعت هوشمند اندروید خواهد بود. به رسم همیشه در آستانه رونمایی محصول، اطلاعات گسترده تری از آن فاش خواهد شد. مجله خبری فروشگاه آنلاین دیجی بروز هر گونه اطلاعات تکمیلی را در این خصوص به اطلاع شما همراهان همیشگی میرساند.