کانسپت گوشی Samsung Galaxy S22
رنگ بندی گوشی های گلکسی سری S22 فاش شد

رنگ بندی گوشی های گلکسی سری S22 فاش شد

همان طور که میدانید، بعید است گوشی های گلکسی سری S22 برند سامسونگ، تا قبل از ژانویه سال آینده وارد بازار شود. جالب است که از مدت ها قبل شایعاتی در مورد آنها دست به دست میشود. و اکنون شاهد اولین افشاگری ها در مورد رنگ این محصولات هستیم. با دیجی بروز همراه باشید تا به بررسی بیشتر جزئیات این خبر بپردازیم.

Galaxy Club توانسته است با انتشار خبرهایی در مورد رنگ بندی گوشی های گلکسی سری S22 کنجکاوی کاربران را برانگیخته و آنها را مشتاق تر کند. گویا سامسونگ در گوشی های جدید خود، با ارائه رنگ بندی های جدید، تمایل به ایجاد جلوه بصری زیبا و متفاوتی تری نسبت به نسل های پیشین خود دارد. در این راستا Galaxy Club ادعا میکند که Galaxy S22 و S22+  گزینه های رنگی یکسانی خواهند داشت در حالی که S22 Ultra کمی متفاوت تر خواهد بود.

Galaxy Club مدعی است که سامسونگ گوشی S22 و S22 پلاس را در رنگ های مشکی، سفید،صورتی طلایی و سبز تیره (سبز زیتونی) عرضه خواهد کرد. تمایل ما بیشتر بر این است که به اطلاعات این منبع اعتماد کنیم، چرا که Galaxy Club گمانه زنی های درستی در ماه آوریل در مورد رنگ گوشی  Z Flip3 به ارمغان آورده بود، که نهایتا درست از آب درآمد.

گفته میشود در مدل S22 اولترا شاهد رنگ بندی های سفید، مشکی و قرمز تیره خواهیم بود! رنگ قرمز به اندازه کافی کنجکاوی و تعجب کاربران را برانگیخته است. زیرا سامسونگ تا کنون هرگز در گوشی های پرچم دار خود از رنگ قرمز تیره استفاده نکرده است.

جزئیات بیشتر

سامسونگ از دیرباز با ارائه گوشی های قرمز منحصر به فرد در بازارهای خاص سابقه دارد. مثلا Note20 با رنگ قرمز Mystic در کره جنوبی ، سری Galaxy S10 با رنگ قرمز در سوئیس و مجموعه Galaxy S9 در چین با رنگ قرمز بورگوندی به صورت رسمی معرفی شدند. با این حال ، با ورود S22 Ultra ، ممکن است شاهد اولین عرضه جهانی این رنگ غیرمعمول گوشی موبایل باشیم.

همان طور که می بینید، ما رنگ های سیاه و سفید را در نسخه های Ultra و S22 داریم. به همین دلیل به احتمال زیاد این رنگ بندی ها شبیه به گوشی S21 خواهد بود. رنگ صورتی طلایی در S22 و S22 پلاس، احتمالا شباهت زیادی به رنگ صورتی گوشی گلکسی S7 داشته باشد که در گذشته شاهد آن بودیم. از سوی دیگر رنگ سبز میتواند شبیه به سبزی باشد که در Samsung Galaxy Z Fold 3 آن را مشاهده کردیم.

گوشی Samsung Galaxy S7

اما در این میان جالب ترین رنگ ها، رنگ قرمز تیره میباشد. ما این رنگ را از گوشی S9 به بعد در گوشی های پرچم دار سامسونگ ندیده ایم. در کل تا کنون هیچ پرچم داری با رنگ قرمز تیره عرضه نشده است.

گوشی Samsung Galaxy S9

از این رو اپل تقریبا هر ساله یک گوشی با رنگ قرمز روانه بازار میکند. اما سامسونگ هر سال گزینه های رنگ را تغییر میدهد تا چیز جدیدی برای ارائه دادن داشته باشد. بنابراین برایمان جالب است که بدانیم کمپانی سامسونگ برای این گوشی چه برنامه ای در نظر دارد.

گوشی iPhone 12

جمع بندی

البته لازم به ذکر است که سامسونگ همیشه علاقه دارد بازارهای زیادی را جذب کند. نمونه بارز این امر این است که برخی مناطق، نسخه Exynos را دریافت میکنند. در حالیکه به برخی مناطق دیگر نسخه Snapdragon عرضه میشود. بنابراین منطقی است که سامسونگ رنگ های خاصی را فقط در بازارهای خاص و نه در سراسر جهان عرضه کند. مثلا Burgundy Red S9 فوق الذکر هرگز به ایالات متحده نرسید. و فقط به بازارهای چین و کره جنوبی محدود شد.

در نهایت باید بگوییم که هنوز زمان زیادی تا زمان عرضه گوشی در ژانویه 2022 باقی مانده است و احتمال دارد تا آن زمان همه گمانه زنی ها تغییر کند!