گوشی سامسونگ گلکسی s22
رنگبندی گوشی سامسونگ گلکسی s22 با تصاویر واقعی فاش شد

رنگبندی گوشی سامسونگ گلکسی s22 با کمک تصاویر واقعی از این گوشی لو رفت

همانطور که میدانید، مدت هاست شایعاتی در رابطه با گوشی های گلکسی s22 در اینترنت مشاهده می شود. امروز نیز خبر دیگری از رنگ بندی های گوشی سامسونگ گلکسی s22 به دستمان رسیده است. گزارشات حاکی از آنند که گوشی موبایل galaxy s22، قرار است در سه رنگ جذاب راهی بازار شود. رنگ بندی های سفید و مشکی این گوشی توسط تصاویری واقعی از گوشی منتشر شده اند.

رنگبندی گلکسی s22رنگ سوم نیز قرار است قرمز باشد که با نام “بورگاندی” راهی بازار میشود. البته قبل از این تصاویر، شایعات دیگری رنگ های سفید، مشکی و قرمز تیره را تایید کرده بودند. در ادامه توضیحات تکمیلی این خبر برایتان ارائه می شود.

رنگبندی های جذاب گلکسی اس 22

طبق اولین مجموعه از تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط JY (hypark22@) در توییتر، رنگ مشکی مات در یک گوشی که بسیار مشابه با گلکسی اس 22 اولترا می باشد دیده می شود. علاوه بر تصاویر مذکور، ویدیویی از این گوشی منتشر شده است که s22 را از تمامی زوایا به نمایش می گذارد. تصاویر منتشر شده‌ی دیگری نیز رنگ سفید مات برای این گوشی را تایید میکند. طبق ادعای کاربری که این تصاویر را در اکانت خود منتشر نموده است، رنگ های سفید و مشکی به ترتیب، سفید کورین و مشکی فضایی نامیده می شود.

قیمت گلکسی s22همانطور که در بالا گفتیم، شایعات قبلی رنگ قرمز را معرفی کرده بودند که “Burgundy” نامیده می شود. منبع LetsGoDigital، با انتشار تصویری از گوشی Samsung Galaxy S22 Ultra، رنگ قرمز یا بورگاندی را تایید کرده بود. البته بهتر است بدانید سامسونگ هیچ کدام از رنگ ها را تاکنون به صورت رسمی تایید نکرده است.

مشخصات ظاهری گلکسی S22 اولترا

تصاویر اخیرا افشا شده توسط منابع مختلف، طراحی جدیدی از گوشی Samsung Galaxy S22 Ultra را افشا میکنند. تصاویر جدید از پنل پشتی گوشی سامسونگ اس 2 اولترا، خبر از ماژول دوربین مسطح را به گوش میرساند. طبق تصاویر، گلکسی اس 22 اولترا از قلم S سامسونگ پشتیبانی میکند.

مشخصات گوشی گلکسی اس 22 رندرهای جدیدی از سامسونگ گلکسی اس 22 پلاس و معمولی نیز توسط منبع LetsGoDigital، به اشتراک گذاشته شده است. رندرها، رنگ طلایی و صورتی از دو گوشی مذکور را افشا کرده بودند.

اگر بخواهیم مطالب منتشر شده را جمع بندی کنیم، همه ی منابع خبری، گوشی های پرچمدار سامسونگ یعنی سری گلکسی اس 22 را در رنگ های مات معرفی کرده اند.