رندر گوشی FlexPai 3
اولین رندر گوشی FlexPai 3 کمپانی Royole

اولین گوشی FlexPai نسل 3 در تصاویر رسمی ظاهر شد!

رندر گوشی FlexPai 3: زمان صحبت درباره ی گوشی های تاشو معمولا افرادی گمان می کنند که این گوشی ها صرفا توسط سامسونگ و هواوی تولید می شوند. اما امروزه شاهد تولید این نوع از گوشی ها توسط یک شرکت چینی کمتر شناخته شده به نام Royole هستیم. کمپانی رویول خودش را در دسته ی تولید کنندگان گوشی موبایل تاشو قرار می دهد. این کمپانی چینی با تولید گوشی های موبایل تاشو توانست سامسونگ و هواوی را شکست دهد.

طبق گزارشات افشا شده از رندر گوشی FlexPai 3 به نظر می رسد که کمپانی چینی رویول، در حال ساخت سومین نسل از سری گوشی های FlexPai است. بلاگر معروف Evan Blass رندر دقیقی از FlexPai 3 را در صفحه ی شخصی اش به اشتراک گذاشت و جزئیات طراحی گوشی را نیز در آن شرح داد.

 

مشخصات ظاهری

گوشی تاشو FlexPai 3 قرار است از دو صفحه ی کاملا به هم چسبیده تشکیل شود؛ به این معنی که رویول در طراحی های این گوشی، نسبت به گوشی های نسل دومش، تغییرات زیادی اعمال نموده است. لازم به ذکر است این گوشی دو صفحه نمایش ندارد، تنها از یک صفحه نمایش پیوسته که قابلیت تاشدگی دارند، تشکیل شده است.

رندر گوشی FlexPai 3در بالای گوشی سمت راست شاهد دوربین سلفی پاپ آپ نیز هستیم، که در نسل دوم این گوشی ها وجود نداشت و کاربران مجبور بودند هنگام تماس تصویری یا گرفتن عکس سلفی، از دوربین اصلی که در پنل پشتی اش قرار دارد، استفاده نمایند. کمپانی چینی Royol در طراحی گوشی های نسل دوم خود، 4 دوربین تعبیه کرده بود، که این بار در طراحی نسل سوم گوشی هایش تنها به 2 دوربین اصلی اکتفا نموده است.

کمپانی رویول قرار است؛ گوشی های نسل سوم FlexPai را با صفحه نمایش 7.2 اینچی و باتری با ظرفیت ۳۳۶۰ میلی‌آمپر ساعتی، به بازار چین عرضه کند.

رابط کاربری گوشی FlexPai نسل 3،  مبتنی بر سیستم عامل اندروید است . همچنین قابلیت پشتیبانی از اینترنت 5G را نیز در این گوشی چینی، شاهد خواهیم بود.

رندر گوشی FlexPai 3

گوشی FlexPai 3 از یک حسگر اثر انگشت در بخش قاب پشتی گوشی بهره مند است. همچنین، برای شارژ مجهز به پورت تایپ سی در قسمت پایینی گوشی میباشد.

وضعیت عرضه

با توجه این که تنها رندر گوشی FlexPai 3 افشا شده، تاکنون خبری مبتنی بر عرضه این گوشی به سایر کشور ها عرضه نشده است. البته احتمال دارد گوشی فلکسی پای نسل 3 همانند نسل 2، تنها در کشور چین عرضه شود.