گوشی سامسونگ A53
رندر هایی از گوشی سامسونگ A53 فاش شد

رندرهای گوشی سامسونگ A53 5G با اصلاحات جدید و حذف جک هدفون منتشر شد

همانطور که می دانید گوشی سامسونگ گلکسی A52 5G، آپدیت هایی در اواسط فصل دریافت کرد؛ اما ظاهرا کمپانی Samsung قرار است این گوشی قدیمی را کنار بگذارد. طبق گزارشات قرار است؛ گوشی جدید گلکسی a53، جانشین نسخه ی پیشین، یعنی سامسونگ a52 شود. ظاهرا گوشی ساسونگ a53، در اوایل سال آینده، یعنی 2022 میلادی عرضه خواهد شد.

لازم نیست برای دیدن عکس های سامسونگ a53 خیلی منتظر بمانید. در اینجا رندرهای سه بعدی مبتنی بر CAD، منتشر شده توسط OnLeaks و Digit وجود دارد.

رندرهای جدید نشان می دهند که در طراحی گوشی a53، به جز چند اصلاح جزئی تغییر چندانی مشاهده نمی شود.

 گوشی سامسونگ A53

تغییرات ظاهری a53

رندر ها نشان می دهند که سامسونگ گلکسی A53، ظاهری تقریباً یکسان با گلکسی A52 دارد، اما پنل پشتی آن صاف است و اطراف لبه ها خمیده نمی شود. لبه ها کاملا صاف نیستند و طرحی منحنی دارند.

رندرها همچنین وجود یک بخش با دوربین چهارگانه در پشت و یک بریدگی سوراخ پانچ در جلو برای دوربین سلفی را تایید می‌کنند. برجستگی دوربین نسبت به A52 اصلاح شده است. همچنین برجستگی دوربین در ماژول پنل پشتی به گونه ای تعبیه شده است که بسیار ملایم می باشد. برجستگی مذکور در این مدل، با انحنای ملایم تری در قاب پشتی قرار گرفته است. اطراف ماژول دوربین، منحنی های صافی وجود دارد که ظاهر و احساسی یکپارچه با قاب پشتی به گوشی سامسونگ a53 می دهد.

 گوشی سامسونگ A53

گلکسی A53 5G با جک 3.5 میلی‌متری هدفون خداحافظی می‌کند، این جک در هیچ کجای بخش بیرونی دیده نمی‌شود. بنابراین اکنون باید به پورت Type-C یا هدفون‌های بی‌سیم بسنده کنید.

 گوشی سامسونگ A53

ضخامت گوشی بدون احتساب ماژول دوربین، 8.14 میلی‌متر و با در نظرگرفتن ماژول دوربین، 9.73 میلی‌متر می باشد که آن را کمی نازک تر از گلکسی A52 می کند.

توضیحات بیشتر

انتظار نمی رود ویژگی های دیگر تغییر کنند، به عنوان مثال: صفحه نمایشی آمولد با نرخ تازه سازی 120 هرتزی همانند گوشی a52s خواهد بود. دوربین اصلی گلکسی A53 5G، نیز همانند گوشی A52S ،از کیفیت 64 مگاپیکسلی در قاب پشتی بهره مند خواهد شد. گوشی A53 در رنگ‌های مشکی، سفید، آبی روشن و نارنجی در دسترس خواهد بود و طبق اطلاعات منتشر شده در سه ماه اول سال آینده عرضه خواهد شد.