اپل واچ 8
رندر لو رفته اپل واچ 8 هیچ تغییری در طراحی نشان نمی دهد

رندر لو رفته اپل واچ 8 هیچ تغییری در طراحی نشان نمی دهد

به نقل از منبع آگاه gsmarena، اپل واچ 8 قرار است در ماه سپتامبر 2022 میلادی، مصادف با شهریور سال 1401 به بازار عرضه شود، اما اطلاعات مربوط به آن از قبل در اینترنت منتشر شده است. همچنین ماه گذشته جی اس ام آرنا در مورد مدل های اپل واچ سری 8 گفته بود که ساعت هوشمند اپل سری 8، در سه سایز عرضه خواهد شد، در ادامه قرار است رندر سی آی دی، Watch Series 8 را به صورت اجمالی بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

این رندر بر اساس تصاویر و فایل‌های CAD دریافت شده توسط افرادی که گویا ساعت هوشمند اپل سری 8 را دیده اند منتشر شده است. به گفته ی این منابع موثق، Watch Series 8 آنطور که انتظار می‌رفت با تغییرات اساسی در طراحی همراه نخواهد بود.

تنها تغییر قابل توجه در جدید ترین ساعت هوشمند اپل

در واقع، تنها تغییر قابل توجهی که مشاهده می کنیم این است که Watch Series 8 به جای یک جفت اسپیکر دارای یک جفت بلندگوی مشبک است. این بلندگو ها در بخش کناری ساعت و در یک سمت تعبیه شده اند. همچنین شایان ذکر است که رنگ استفاده شده در اینجا از اخبار فاش شده نشئت نمی گیرد. اما منابع ادعا می‌کنند که Watch Series 8 قرار است در رنگ زیبای سبز سایه روشن، مشابه iPad Air دیده شود.

 Apple Watch Series 8

این تصویر نشان می دهد که اپل سعی دارد از طراحی ساعت های قدیمی برای نسل بعدی ساعت هوشمند خود استفاده کند، شایعات حاکی از آن است که غول فناوری کوپرتینویی با معرفی ویژگی های جدید این طراحی را قابل توجه خواهد کرد.

همانطور که می دانید اپل در هنگام رونمایی اپل واچ سری 7 نیز با ارائه ی ویژگی های قابل توجهی همه را شگفت زده کرد. لذا این انتظار می رود که در رابطه با اپل واچ سری 8 نیز به همان منوال عمل نماید.

با این حال، هنوز زمان زیادی تا معرفی apple watch 8 باقی مانده است و باید دید که آیا اپل ما را با طراحی متفاوت در  رویداد آینده شگفت زده خواهد کرد یا خیر.