گوگل پیکسل 7
رندرهای جذاب جدیدترین گوشی گوگل با نام گوگل پیکسل 7 لو رفت

رندرهای جدیدی از گوگل پیکسل 7 با ظاهری شبیه به گوگل پیکسل 6

همانطور که میدانید در ماه فوریه، سامسونگ از گوشی های سری گلکسی S22 رونمایی کرد. این کمپانی با معرفی جدیدترین سری پرچمدار خود همه را شگفت زده کرده بود. حال نیز گوگل با و سایر کمپانی های تولیدکننده موبایل، طرفداران خود را منتظر نمی گذارند. به همین دلیل احتمال بسیار زیادی وجود دارد که چندین ماه دیگر، شاهد معرفی سری جدیدی از گوشی های گوگل پیکسل با نام گوگل پیکسل 7 باشیم. امروز نیز خبر جدیدی مبتنی بر رندرهای احتمالی به گوش می رسد. گویا این رندرها متعلق به سری گوگل پیکسل 7 بوده و برخی از مشخصات ظاهری را افشا میکنند. در ادامه برای دریافت اطلاعات بیشتر از گوشی های Google Pixel 7 با ما همراه باشید.

گوشی های گوگل با نام pixel 7، از بابت طراحی، بسیار مشابه با سری گوگل pixel 6 هستند. طبیعی است که گوگل، طراحی جدیدی را برای گوشی های پرچمدار آینده ی خویش در نظر نگیرد. چرا که سال گذشته شاهد بودیم که گوشی های پیکسل 6 با طراحی کاملا جدیدی راهی بازار شدند. از این رو تا مدت ها انتظار تغییر در طراحی را نمیتوان داشت. البته احتمال دارد جزئیاتی در رابطه با دوربین و یا ابعاد تغییر کنند که چندان عجیب نیست.

طراحی گوشی پیکسل 7 با تکیه بر رندرهای لو رفته 

همانطور که گفتیم رندرهای جدیدی از pixel 7 افشا شده است. گوشی های گوگل پیکسل 7 قرار است از بابت طراحی، بسیار مشابه با گوشی های پیکسل 6 باشند. یکی از مواردی که بسیار به چشم میخورد، حاشیه های نه چندان باریک در صفحه نمایش است. البته میتوان یک حفره ریز در بخش میانی لبه ی بالایی صفحه نمایش شاهد بود که به طور قطع برای دوربین سلفی است.

گوشی گوگل پیکسل 7

در بخش پشتی هم میتوان شاهد یک نوار مستطیلی کشیده بود که برای دوربین های پشتی مورد استفاده قرار میگیرند. طبق رندرها، صفحه نمایش گوشی گوگل Pixel 7 کاملا تخت است؛ از این رو هیچ خمیدگی در صفحه نمایش وجود ندارد.

مشخصات احتمالی گوشی گوگل pixel 7

درحالی که هنوز برای اعلام قطعی ابعاد گوشی pixel 7 بسیار زود است. اما میتوان در رابطه با گوشی pixel 7 اعلام کرد که ابعاد ظاهری کمی کوچکتر از نسخه معمولی گوشی گوگل pixel 6 خواهد بود. اندازه صفحه نمایش به صورت احتمالی 6.2 و با 6.4 ابنچی طراحی خواهد شد.

در رابطه با چیپست بکار رفته در ساخت گوشی پیکسل 7 احتمال دارد که تراشه تنسور نسل 2 مورد استفاده قرار گیرد. در صورتی که گوگل از تراشه Tensor 2 برای ساخت گوشی های پیکسل 7 استفاده کند، ارتقایی چشمگیر از بابت عملکرد در Pixel 7 را شاهد خواهیم بود.

گوشی گوگل پیکسل 7

دوربین ها نیز در گوشی پیکسل 7 به احتمال زیاد، دو دوربین در پنل پشتی باشد و دوربین سلفی نیز احتمالا 8 مگاپیکسلی است. همانطور که گفتیم با وجود ابعاد احتمالی 155.6 در 73.1 در 8.7 میلی متر برای گوشی گوگل پیکسل 7، میتوان حدس زد که باتری گوشی پیکسل 7 نسبت به باتری 4600 میلی آمپر ساعتی پیکسل 6، کاهش های جزئی از بابت ظرفیت داشته باشد.

جزئیات بیشتر

در صورتی که برآمدگی دوربین را نیز در نظر بگیریم، احتمالا ضخامت گوشی پیکسل 7، به اندازه 11.5 میلی متر می رسد که چندان بد نیست. در رابطه با ظرفیت گوشی گوگل pixel 7 نیز میتوان احتمال وجود نسخه های 512، 256 و 128 گیگابایتی را برای آن ها در نظر گرفت.

البته شایعات بی اساسی نیز از بابت لنز دوربین اصلی گوشی گوگل pixel 7 وجود دارد. از این رو میتوان برای گوشی های گوگل پیکسل 7، یک واحد لنز 50 مگاپیکسلی را انتظار داشت.

در رابطه با رزولوشن و یا نرخ نوسازی گوشی پیکسل 7 هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست. به همین دلیل باید تا دریافت اطلاعات قطعی تر از این گوشی منتظر باشیم.