طرح احتمالی شیائومی 12 اولترا
رندرهایی از گوشی پر سر و صدای شیائومی 12 اولترا افشا شد

رندرهایی از گوشی پر سر و صدای شیائومی 12 اولترا افشا شد

گمانه زنی ها حاکی از آنند که دو گوشی Xiaomi 12 Ultra و 12 Ultra Enhanced محصولات برتر آینده شرکت شیائومی خواهند بود. گوشی موبایل شیائومی 12 قرار است در ماه دسامبر و درست پس از رونمایی از تراشه کوالکام اسنپدراگون 898 معرفی شود. اطلاعات اخیر گویای آن است که کمپانی شیائومی، در حال کار بر روی گوشی شیائومی 12 اولترا است.

یک پست جدید منتشر شده بیان میکند که ممکن است شیائومی گوشی دیگری تحت عنوان Xiaomi 12 Ultra Enhanced عرضه کند. در حقیقت این گوشی مدل برتر و پیشرفته تری از شیائومی 12 اولترا خواهد بود! طبق وبلاگ فناوری Xiaomiui، کد Xiaomi 12 Ultra و Xiaomi 12 Ultra Enhanced به یک چیپست و رم تعلق دارند. لذا هنوز نمیدانیم این دو گوشی چه تفاوتی با هم خواهند داشت.

طرح احتمالی شیائومی 12 اولترا

جزئیات بیشتر

گفته میشود Xiaomi 12 Ultra و 12 Ultra Enhanced به تراشه بسیار قدرتمند Snapdragon 898 مجهز خواهند شد. قسمتی از شایعات بر دوربین 200 مگاپیکسلی این گوشی ها مبتنی هستند. اما گمانه زنی های دیگر از دوربین 50 مگاپیکسلی GN5 خبر میدهند. احتمال میرود قابلیت زوم در این گوشی ها بسیار ارتقا یافته باشد. به شکلی که شاهد زوم 120 برابری سوژه در حالت عکاسی باشیم! علاوه بر آن سنسور اثر انگشت دو گوشی شیائومی 12 اولترا و 12 اولترای پیشرفته در صفحه نمایش آنها نهفته خواهد شد.

احتمال میرود که سری Xiaomi 12 Ultra در ابتدا انحصارا در چین عرضه شوند. سپس در سه ماهه دوم سال 2022 به شکل جهانی در دسترس عموم مردم قرار بگیرند. از آنجایی که تا رونمایی این دو گوشی فاصله زیادی داریم، پیش بینی میشود در روزهای آتی مشخصات و رندرهای بیشتری از آنها افشا شود. مجله خبری دیجی بروز هر گونه اطلاعات تکمیلی در این خصوص را در اختیار شما همراهان همیشگی قرار خواهد داد.