سامسونگ Galaxy Tab S8 Ultra
ناچ معروف به Galaxy Tab S8 Ultra رسید!

رندرهایی از سامسونگ Galaxy Tab S8 Ultra افشا شد

به گزارش OnLeaks ساعاتی قبل رندرهایی از تبلت Galaxy Tab S8 Ultra فاش شده است. تصاویر پخش شده، از حاشیه های بسیار باریک صفحه نمایش در کنار یک ناچ کوچک خبر میدهد. ظاهرا این اقدامی است که سامسونگ، پیش از اپل تصمیم به انجام آن گرفته است! با مجله خبری فروشگاه آنلاین دیجی بروز همراه باشید تا به برسی جزئیات این خبر بپردازیم.

سامسونگ Galaxy Tab S8 Ultra

همان طور که میدانید سال گذشته تبلت های گلکسی Tab S7 و +Tab S7 رونمایی و عرضه شدند. سامسونگ امسال قصد دارد سه تبلت رده بالاتر خود را رونمایی کند. برند محبوب سامسونگ، علاوه بر Galaxy Tab S8 و Galaxy Tab S8 پلاس، قصد دارد تبلت جدیدی تحت عنوان Galaxy Tab S8 Ultra عرضه کند. مدل اولترا همان طور که از نامش پیداست، سر تر از دو تبلت دیگر بوده و بهترین ویژگی ها را خواهد داشت.

سامسونگ Galaxy Tab S8 Ultra

سامسونگ گلکسی تب اس 8 اولترا یک تبلت درجه یک است!

سامسونگ Galaxy Tab S8 Ultra از یک بریدگی کوچک شبیه ناچ آیفون بهره برده است. اما ما کاملا مطمئنیم که این بریدگی همانند فناوری Face ID مخصوص اپل طراحی نشده است. بلکه سامسونگ به منظور کاهش حاشیه ها و قرارد دادن دوربین سلفی در این بریدگی، دست به چنین اقدامی زده است.

استیو مدعی است که Samsung Galaxy Tab S8 Ultra به یک صفحه نمایش 14.6 اینچی مجهز شده است. همچنین Galaxy Tab S8 و Galaxy Tab S8 پلاس به ترتیب 11 و 12.4 اینچی در نظر گرفته شده اند. تصاویر فاش شده از مدل اولترا، در پنل پشتی یک ماژول دوربین بیضی شکل دوگانه را نشان میدهد. در امتداد همین ماژول یک نوار مغناطیسی تعبیه شده است. ظاهرا این قسمت برای قلم S در نظر گرفته شده است.

سامسونگ Galaxy Tab S8 Ultra

مدل اولترای این تبلت از جک 3.5 میلی متری هدفون پشتیبانی نمیکند. اما تصاویر دیگر از وجود اسپیکرهای چهارگانه و پورت تایپ سی خبر میدهند. این تبلت ابعادی معادل 325.8 در 207.9 در 5.4 میلی متر را به خود اختصاص داده است. به همین سبب بلند تر و باریک تر از +Samsung Galaxy Tab S7 به نظر میرسد.

سامسونگ Galaxy Tab S8 Ultra

احتمال میرود سامسونگ Galaxy Tab S8 Ultra تنها تبلت بین سه تبلت جدید باشد که از ناچ صفحه نمایش بهره میبرد. انتظار ما بر این بود که سری Galaxy Tab S8 در رویداد Unpacked Part 2 در اوایل هفته معرفی شود، اما این اتفاق نیفتاد. لذا پیش بینی میشود این سه تبلت جدید، در ماه نوامبر یا دسامبر به بازار عرضه شوند مگر اینکه کمبود تراشه جهانی سامسونگ را مجبور کند تا عرضه آن را تا سال 2022 به تعویق بیندازد!