ردمی 9 شیائومی و مشخصات اصلی آن
ردمی 9 شیائومی و مشخصات اصلی آن

گوشی برند شیائومی با نام ردمی 9 توانسته تا بسیار مغرورانه با کنار زدن همه ی موانع بر سر راه خود بازار را در دست بگیرد.

زمانی احتمالی که برای معرفی آن در نظر گرفته شده به نوعی به حدود پنجم تیرماه باز می گردد. این بازه ی زمانی کافی خواهد بود تا ضعف های موجود نیز برطرف بشود و محصول نهایی آن به بازار عرضه شود. یک سری از تصاویر به صورت ابتدایی از این محصول به نمایش گذاشته شده که می تواند نشان دهنده ی جزئیات مهم در طراحی آن باشد.

بررسی ظاهری ردمی 9 شیائومی

این گوشی فوق حرفه ای و هوشمندی که در اختیار شما قرار دارد می تواند از نظر کارایی یک قدم جلوتر هم باشد. در حقیقت از نظر دوربین خود توانسته تا چیدمان صحیحی را ارائه دهد و از نظر طراحی مربوط به بخش پشت مشابه با ردمی K30 و ردمی K30i می باشد. این سری از گوشی در واقع نیاز دارد تا همانند سایر گوشی ها سری های متنوعی را از خود به نمایش بگذارد که در حال حاضر به 4 سری اکتفا شده است.

دوربین 8 مگاپیکسلی ردمی 9 شیائومی

این برند از نظر دوربین یک دوربین بسیار باکیفیت را بر روی خود حمل می کند که این دوربین می تواند 8 مگا پیکسل کیفیت را برای ثبت تصاویر به صورت سلفی انجام دهد. این دوربین برای محافظت در درون بخش یا حفره ای جای گرفته است. دورین اصلی از نوع سه گانه می باشد.

از نظر هری نمایشگر آن در حدود ۶٫۵۳  اینچ به صورت کاملاً فول اچ دی خواهد بود. برای ذخیره نمودن اطلاعات مختلف هر گوشی باید فضایی را در اختیار داشته باشد. در رابطه با این گوشی شما در ابتدا می توانید از یک رم سی و دو تا 64 گیگ بهره ببرید که بر اساس فضای ذخیره ای قیمت هم متنوع خواهد بود. البته امکان اضافه نمودن حافظه ی دیگر هم وجود دارد. 

باتری ردمی 9 شیائومی

همه ی گوشی ها پس از دوربین از نظر میزان باتری یا انرژی ذخیره سازی خود نیاز دارند تا در بالاترین سطح قرار گیرند. در خصوص ردمی 9 شیائومی باتری موجود بسیار پرقدرت بوده که توانسته تا ۵،۰۲۰ میلی آمپر ساعت را در خود ذخیره نماید. از نظر طراحی تنها 3 رنگ در آن وجود دارد.

این گوشی همزمان می تواند خدمات خود را برای دو سیم کارت به صورت همزمان ارائه دهد. برای اتصال آن جد هدفونی هم تعریف شده که این جک 3.5 میلی متری می باشد و توانایی اتصال برای آن وجود خواهد داشت. حتی برای باز و بسته کردن صفحه اصلی می توانید از حسگر مربوط به اثرانگشت هم کمک بگیرید.