ردمی واچ 2 لایت
ردمی واچ 2 لایت با قیمت 69.99 یورو روانه بازار می شود

ردمی واچ 2 لایت می تواند با قیمت 69.99 یورو روانه ی بازار شود

زیر برند شیائومی با نام ردمی این بار ردمی واچ 2 لایت را در ماه نوامبر معرفی کرد. به گزارش جی اس ام آرنا، اکنون می توان این ساعت هوشمند را از فروشگاه رسمی Mi خریداری نمود. البته هنوز redmi watch 2 light به صورت جهانی عرضه نشده است. برای تامین این ساعت در کشور آلمان، میتوان آن را از فروشگاه های رسمی Mi تهیه نمود. اما ساعت مذکور تنها می تواند به رنگ مشکی در بازار آلمان دیده شود. دو گزینه ی دیگر یعنی رنگ های سفید و آبی را میتوان در آینده وارد این بازار نمود.

اگر در کشوری زندگی می‌کنید که فروشگاه های اینترنتی Mi دارد و هنوز نمی‌توانید ساعت را خریداری نمایید، می‌توانید با ثبت‌نام در وب سایت فروشگاه آنلاین از موجود شدن محصول مطلع شوید.

ردمی واچ 2 لایتمشخصات Redmi watch2 Light

نمایشگر Redmi Watch2 Light، لمسی می باشد. این صفحه ی نمایش 1.55 اینچی، رزولوشنی معادل 360 در 320 را برای کاربران خود فراهم می کند. هوشمند واچ 2 لایت شیائومی از قابلیت هایی مثل سنجش ضربان قلب، شمارش تعداد قدم ها، سنجش میزان اکسیژن خون بهره می برد. همچنین با داشتن این ساعت، کاربر می تواند بیش از 100 نوع برنامه ی ورزشی را در پوشیدنی هوشمند خود داشته باشد.

ساعت شیائومی با داشتن استاندارد 5ATM در برابر آب مقاوم می باشد. استاندارد 5ATM شما را قادر می سازد تا عمق 50 متری با ساعت هوشمند خود زیر آب بمانید و عملکرد ساعتتان دچار مشکل نشود. ساعت مذکور از قابلیت دیگری با نام GPS بهره میبرد. ردمی این بار در ساعت محبوب خود توانسته تا بیش از 100 نوع تم رنگی تعبیه نماید تا کاربر مطابق با سلیقه ی خود بهترین تم را برگزیند.

در رابطه با باتری، ساعت مذکور از یک باتری قدرتمند بهره می برد. این باتری می تواند تا حدود 10 روز دوام آورد. رنگ بندی های این ساعت در حدود 6 رنگ است.