ردمی نوت 11 پرو پلاس
ردمی نوت 11 پرو پلاس با دوربین 108 مگاپیکسلی !

ردمی نوت 11 پرو پلاس با دوربین 108 مگاپیکسلی به میدان می آید!

همان طور که میدانید تنها دو روز با رونمایی از گوشی های پر سر و صدای سری ردمی نوت 11 فاصله داریم. حدود دو روز قبل رندرهایی از این سه گوشی افشا شد. و کمپانی شیائومی در این میان، از شارژ سریع 120 واتی این گوشی ها خبر داد. ساعاتی قبل نیز تیزرهای جدیدی از این گوشی ها افشا شده است. این تیزر ها از دوربین 108 مگاپیکسلی گوشی ردمی نوت 11 پرو پلاس خبر میدهند!

ردمی نوت 11 پرو پلاس

شیائومی در آستانه مراسم رونمایی گوشی های سری نوت 11، روزانه با افشای یکی از مشخصات این گوشی ها، کاربران را به وجد آورده و حس کنجکاوی آنها را ترغیب میکند. شایان ذکر است که شیائومی روز پنجشنبه 28 اکتبر مصادف 6 آبان ماه، گوشی های سری Redmi Note 11 را رونمایی خواهد کرد. در ادامه قصد داریم به بررسی مشخصات و جزئیات بیشتر افشا شده بپردازیم. اگر شما هم جز علاقه مندان به برند محبوب شیائومی هستید، با مجله خبری دیجی بروز همراه باشید.

سه گوشی جدید این کمپانی که در 28 اکتبر شاهد رونمایی آن خواهیم بود، عبارتند از ردمی نوت 11، نوت 11 پرو و نوت 11 پرو پلاس. گفته میشود حداقل یکی از گوشی های این سری، به دوربین 108 مگاپیکسلی مجهز خواهد شد. طبیعتا پیش بینی ما بر این است که این قابلیت در بالاترین مدل این سری، یعنی گوشی ردمی نوت 11 پرو پلاس، پیاده خواهد شد. اما هنوز در مورد اینکه دوربین اصلی ردمی نوت 11 پرو هم 108 مگاپیکسلی خواهد بود یا نه، مطمئن نیستیم.

ردمی نوت 11 پرو پلاس

در طول سالیان گذشته، اندازه پیکسل همیشه یک بحث بازاریابی بوده است. اکنون نیز اطلاعات منتشر شده حاکی از آنند که دوربین 108 مگاپیکسلی این گوشی، از پیکسل های 2.1 میکرومتری بهره خواهد برد. در واقع این دوربین با جذب نور بیشتر، قادر است که عکس هایی با کیفیت بالاتر ثبت کند.

جزئیات بیشتر

طبیعتا +Redmi Note 11 Pro بهترین و بالا رده ترین گوشی در میان گوشی های سری نوت 11 شیائومی خواهد بود. به همین دلیل توجه خود کمپانی شیائومی و اکثر کاربران معطوف به همین گوشی شده است. در مورد سایر جزئیات این گوشی، این شرکت اطلاعات دو سنسور دیگر را به شکل رسمی تایید نکرده است.

اما اگر بخواهیم مروری بر اطلاعات فاش شده داشته باشیم، باید بگوییم که سنسور اصلی دوربین مدل پرو پلاس، لنز 108 مگاپیکسلی سامسونگ HM2 خواهد بود. همچنین گفته میشود که برای دو لنز دیگر، دوربین اولتراواید 8 مگاپیکسلی  IMX355 سونی و سنسور عمق 2 مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است. البته این اطلاعات کمی عجیب به نظر میرسد. چرا که بعید است شیائومی در مدل ردمی نوت 11 پرو پلاس، دوربین تله ماکرو 5 مگاپیکسلی خود را برای سنسور عمق 2 مگاپیکسلی کنار بگذارد!

ردمی نوت 11 پرو پلاس

با انتشار هر یک از مشخصات این گوشی ها، گوشی های موبایل سری نوت 11، هر روز بیش از پیش به یک انتخاب جذاب میان رده تبدیل میشوند. انتظار ما بر این است که سایر جزئیات و مشخصات این گوشی ها در دو روز آتی و در آستانه رونمایی افشا شوند. به نظر شما این گوشی ها از چه قابلیت های جذاب دیگر بهره برده اند؟