Enhanced MIUI 12.5
ردمی نوت 10s با رابط کاربری Enhanced MIUI 12.5

کاربران گوشی Redmi Note 10s می توانند رابط کاربری MIUI 12.5 را دریافت کنند

همانطور که میدانید گوشی Redmi Note 10s در ماه می در کشور هند معرفی شده بود. این گوشی هنگام عرضه با رابط کاربری  MIUI 12.5 روانه ی بازار شده بود. همانطور که قبلا تمامی مشخصات رابط کاربری MIUI 12.5 آورده شده بود، این رابط کاربری بر پایه ی اندروید 11 اجرا می شد. البته امروز شاهدیم که کاربران گوشی مذکور می توانند رابط کاربری Enhanced MIUI 12.5 را بر روی گوشی خود نصب کنند. در ادامه به توضیحات بیشتر می پردازیم.

معرفی نسخه ی Enhanced MIUI 12.5

آپدیت جدید MIUI 12.5 Enhanced دارای نسخه سیستم عامل 12.5.11.0.RKLINXM است. برای بروز رسانی گوشی خود می توانید با اتصال به وای فای آن را دانلود نمایید.

Enhanced MIUI 12.5

حجم آخرین نسخه ی MIUI 12.5 معادل 433 مگابایت است. در ادامه نگاهی به قابلیت های این نسخه از رابط کاربری می پردازیم.

توضیحات بیشتر در رابطه با آخرین نسخه رابط کاربری گوشی Redmi Note 10s

آخرین نسخه ی رابط کاربری MIUI مبتنی بر به روزرسانی OTA نصب می شود. این بروزرسانی الگوریتمی متمرکز است که خروجی آن تجربه ای روان در کاربری را منتهی می شود. علاوه بر آن آخرین نسخه ی این بروزرسانی برای مدیریت حافظه RAM مکانیسمی فوق العاده فراهم می کند. علاوه بر آن با نصب بروز رسانی MIUI 12.5 Enhanced در گوشی ردمی نوت 10 اس، می توانید به سیستم ذخیره سازی روان نیز دست یابید. این سبک از ذخیره سازی، سیستم گوشی هوشمندتان را همواره رسپانسیو نگه می دارد.

تغییرات به‌روزرسانی نرم‌افزار جدید

به طور کلی با نصب نسخه ی جدید رابط کابری MIUI 12.5 عملکرد گوشی شما به شدت روان خواهد شد. علاوه بر آن یکی از موارد قرار است ایجاد الگوریتم های متمرکز باشد. این قابلیت منجر می شود تا الگوریتم های جدید تمامی منابع گوشی هوشمند را به صورت پویا بر اساس صحنه های خاص تنظیم نمایند. نتیجه ی نهایی تجربه ای روان در همه مدل های گوشی را تضمین می کند.

Enhanced MIUI 12.5

مورد بعدی ایجاد حافظه ی اتمیزه شده است. اتمیزه شدن حافظه یعنی کارآمد شدن مکانیزم مدیریت حافظه در استفاده از RAM است که باعث روان شدن گوشی می شود. سومین تغییر ذخیره سازی لیکویید است. این سبک از ذخیره سازی منجر به ریسپانسیو شدن مکانیسم های ذخیره سازی با گذر زمان می شود.

خروجی این تغییر در طولانی مدت منجر به ممانعت از افت سرعت ذخیره سازی می شود. تغییر نهایی با نصب این نسخه از رابط کاربری ایجاد تعادلی هوشمند است. ایجاد تعادل هوشمند به معنی ارتقا کیفیت سیستم اصلی دستگاه شما می باشد تا از مشخصات سخت افزاری گوشی پرچمدار خود به بهترین نحو استفاده نمایید.

زمان دریافت نسخه ی MIUI 12.5 Enhanced

در حال حاضر، شیائومی هنوز به‌طور رسمی عرضه به‌روزرسانی ارتقا یافته MIUI 12.5 را برای Redmi Note 10s تأیید نکرده است. با این حال، برخی از کاربران موفق به دریافت آخرین به روزرسانی در گوشی های Redmi Note 10s خود بوده اند. با توجه به اینکه آپدیت به صورت مرحله ای عرضه می شود، می توان انتظار داشت که به روز رسانی نرم افزار در چند روز آینده به دست همه کاربران برسد.