خصوصیات سخت افزاری در نوکیا 6.3
خصوصیات سخت افزاری در نوکیا 6.3

یکی از بهترین گوشی های حال حاضر بازار برای برند نوکیا به گوشی نوکیا 6.3 مرتبط است که این بار جزئیاتی از تغییرات سخت افزاری آن را با هم مرور میکنیم.

از نظر سخت افزاری می توانیم به تراشه قدرتمند و فوق العاده کارای آن یعنی اسنپدراگون ۶۷۰ یا ۶۷۵ اشاره نماییم. در این تراشه هرآنچه که نیاز دارید در اختیار شما قرار می گیرد. البته پس از این بخش باید به دوربین آن هم گذری بزنیم. این دوربین از نوع ماژول چهارگانه بوده که از طریق برند زایس تولید می شود.

محصول جدید شرکت HMD با نام نوکیا 6.3

این شرکت فناوری جدید خود را تنها بر روی یک یا دو محصول فعال ننموده و حالا نوکیای جدید از برند معروف با شماره 6.3 هم از آن پیروی می کند. سیستم سخت افزاری که برای گوشی نوکیا وجود دارد بسیار سطح بالا است. این گوشی جدید پس از طراحی اولیه خود در مراحلی از ساخت نیز قرار گرفته است. این گوشی می تواند به آسانی جای گوشی قبلی را پر نماید.

از نظر ظاهری تفاوت هایی وجود دارد اما می توانیم به سیستم سخت افزاری قوی تر آن هم توجه کنیم که نوکیا ۵.۳ را جلو زده است. قدرتی که در این سیستم وجود دارد شاید قابل مقایسه نباشد. این گوشی توانایی آن را دارد تا برای بازاری عرضه شود که تمامی محصولات آن به حالت میان رده ای به فروش می رسند.

ماژول چهاگانه دوربین در  نوکیا ۶.۳

دوربین این محصول جدید از برند نوکیا از یک ماژول چهارگانه پیروی می کند. این دوربین در قسمت پشتی آن جانمایی شده است. حتی بررسی ها خبر از آن می دهند که دوربین مربوط به قسمت جلویی که همان دوربین سلفی نام دارد بسیار قدرتمند تر از سری های قبلی کارایی دارد. شما می توانید تنها با یک ثبت تصویر خود آن را بررسی نمایید. این دوربین در یک بخش داخلی فرورفته قرار می گیرد تا از هر نوع ضربه ای به دور باشد.

این دوربین یک حسگر را بر روی خود دارد که کیفیتی دقیق برابر با شانزده مگاپیکسل خواهد داشت. همچنین اگر نگاهی به بخش بالایی این گوشی داشته باشید  تکنولوژی   PureDisplay را مشاهده خواهید کرد. برای دیدن این گوشی تنها کافی است تا حدود سه ماه دیگر زمان را در انتظار داشته باشید. علاوه بر این گوشی احتمال رونمایی از سایر گوشی ها هم وجود دارد و این یک سورپرای خواهد ود.

فضای ذخیره سازی در نوکیا ۶.۳

جزئیات مربوط به فضای ذخیره سازی در حدود سه گیگابایت رم به همراه 64 گیگابایت حافظه را برای شما فراهم می کند که با این اوصاف می توانید همه ی این مزایا را تنها با ۲۴۹ دلار خریداری نمایید.