حواشي دنياي تكنولوژي
حواشي جالب یک ماه اخیر دنياي تكنولوژي!

حواشي جالب دنياي تكنولوژي!

امروزه شنیدن اخبار ضد و نقیض به یکی از روتین های روزمره زندگی تبدیل شده است! اما اخیرا این اخبار به دنیای تکنولوژی هم راه یافته اند. در ادامه قصد داریم یک معرفی اجمالی از محصولات جدید داشته باشیم که در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرده اند. با مجله خبری دیجی بروز همراه باشید.

جوراب هوشمند نتفليكس

با پوشيدن جوراب هاي هوشمند نتفليكس، اگر در حين تماشاي فيلم به خواب رفتيد، پخش فيلم به طور خودكار متوقف ميشود تا چيزي از روند پخش برنامه از دست ندهيد! البته اگر در طول بيداري هم مدت زمان طولاني پاي خود را تكان ندهيد، سيگنالي براي توقف فيلم ارسال ميشود. نتفليكس پيشنهاد كرده به منظور دقت بيشتر، كاربران از سنسور تشخيص نبض هم به شکل همزمان استفاده كنند.

جوراب هوشمند نتفليكس

شلوار جين سامسونگ

یکی دیگر از جنجالی ترین حاشیه های دنیای تکنولوژی که اخیرا شاهد آن بوده ایم، مربوط به شلوار جین سامسونگ است! سامسونگ در طي همكاري با برند Denim كه از محبوب ترين توليد كننده هاي شلوار جین است، دست به توليد شلوار جيني زده است كه داراي يك جيب اختصاصي براي گوشي موبایل گلكسي زد فليپ 3 است! نكته جالب اينجاست كه ساير جيب ها به نوعي حذف يا بسته شده اند و عملا كاربردي غير از نگهداري اين گوشي ندارند! قيمت اين شلوار به همراه يك گوشي زد فليپ 3 با حافظه داخلي 128 گيگابايت، حدودا 1499 دلار اعلام شده است.

شلوار جين سامسونگ

كفش مايكروسافت

كنسول بازي ايكس باكس يكي از شاخه هاي اصلي فعاليت مايكروسافت است. اخيرا كفش جديد آديداس با عنوان Xbox 360 Forum Mid معرفي شده است. در طراحي اين كفش از دومين كنسول بازي مايكروسافت الهام گرفته شده است. اين كفش با رنگبندي تركيبي سبز، سفيد و نقره اي عرضه شده است كه شباهت زيادي به Xbox 360 دارد. مثلا بندهاي اين كفش با جايگاه ديسك كنسول بازي تزئين شده است. دريچه خنك كننده هوا و لوگوي ايكس باكس در كنار بوده و حتي پاشنه كفش مشابه درگاه كارت حافظه طراحي شده است!

كفش مايكروسافت

دستمال 19 دلاري اپل

در جریان هفته های گذشته، اپل نیز از دستمال 19 دلاری خود رونمایی کرد! ظاهرا این دستمال به منظور تمیز کردن صفحه نمایش دستگاه های اپل طراحی شده و هیچ کاربرد دیگری ندارند. چندی پیش نیز این دستمال امتیاز صفر از ده را به لحاظ تعمیر پذیری به خود اختصاص داد!

دستمال اپل

نظر شما در مورد حواشی اخیر دنیای تکنولوژی و محصولات معرفی شده جدید چیست؟! حاضر هستید دستمال ۱۹ دلاری اپل یا شلوار ۱۴۹۹ دلاری سامسونگ را تهیه کنید؟! پیش بینی ما معطوف بر این است که در آینده ای نزدیک، شیائومی همچون گوشی های میان رده و اقتصادی اش، بازار داغ رقابتی را از آن خود خواهد کرد!