مشکلات بلندگو
حل رایگان مشکلات بلندگو آیفون 12 و 12پرو !

اپل تعمیرات رایگان آیفون 12 و 12 پرو را برای مشکلات بلندگو ارائه می دهد

اگر کاربر آیفون 12 هستید ممکن است اطلاع داشته باشید که مشکلات بلندگو ی اپل یک مسئله ی رایج است. اختلال در بلندگو ها مسئله ای قدیمی می باشد که باعث آزار بسیاری از کاربران شده است. تکرار این مشکل در گوشی های آیفون منجر شد تا این بار خود شرکت اپل برای حل این مشکل اقدام نماید.

در این راستا بهتر است بدانیم تاکنون بسیاری از کاربران گوشی های آیفون 12 و 12پرو، از بروز مشکلاتی در بلندگو حین تماس شکایت نموده اند. در این راستا کمپانی اپل اقرار کرده است که قصد دارد مشکلات موجود در بلندگوها را به صورت رایگان حل کند. گویا این اقدام هوشمندانه ی اپل در راستای جلب رضایت کاربران آیفون صورت گرفته است.

مشکلات بلندگو

تصمیم اپل در رابطه با حل مشکل بلندگوی آیفون 12 و 12 پرو چیست؟

به نقل از جی اس ام آرنا، کاربران آیفون 12 پرو و 12 گزارش داده اند که گاها حین مکالمه با فردی خاص هیچ صدایی از طرف مقابل برایشان پخش نمی شود. گویا این ایراد سخت افزاری است. اپل در این راستا به کاربران خود قول داده است تا با ارائه ی برنامه ای به نمایندگی های خود، مشکلات گوشی های 12 و 12پرو را تعمیر کند. به گفته ی اپل تمامی دستگاه هایی که با مشکلات گفته شده مواجه شده اند، به صورت رایگان از یک ارائه دهنده خدمات مجاز اپل سرویس می شوند.

به نظر می رسد که برنامه ی تعمیر قرار است به صورت جهانی برای تمامی کاربران در دسترس باشد. البته طبق گفته ی اپل این احتمال نیز می رود که برنامه ی تعمیر به منطقه یا کشور آمریکا محدود شود.

همچنین کاربران می توانند تا دو سال بعد از خرید آیفون 12 و 12 پرو در هنگام مواجهه با این مشکل به نمایندگی ها یا اپل استور مراجعه کرده و ایرادات را به طور کامل و رایگان رفع کنند.

متاسفانه شرکت اپل تصمیم گرفته است که این امکان را برای آیفون 12مینی و آیفون 12 پرو مکس در نظر نگیرد.