جعبه گشایی آیفون 12 خبر از یک تغییر می دهد!
جعبه گشایی آیفون 12 خبر از یک تغییر می دهد!

آیفون 12 از گوشی های مورد تقاضای بازار می باشد که به زودی قابلیت عرضه هم دارد اما بررسی های اولیه از آن خبر از تغییراتی می دهد.

هر گوشی تلفن همراهی برای فروش باید در یک پکیج کامل و مخصوص به خود قرار گیرد، در غیر این صورت مورد پذیرش فرد متقاضی نخواهد بود. این جعبه هایی که نشان دهنده اصل بودن کالاست تأثیر فوق العاده ای در اعتماد و افزایش فروش دارد. بنابراین بسیار مهم است که ترتیب قرار گیری وسایل در داخل آن چگونه است.

هدفون آیفون 12 در این جعبه دیده نمی شود!

این احتمال بسیار زیاد است تا پس از عرضه با باز کردن یک جعبه ای مواجه شوید که خبری از هدفون در داخل آن نیست. همانطور که می دانید وجود هدفون می تواند یکی از مهم ترین مزایای در کنار گوشی های همراه باشد. اما در این جعبه آنچه که احتمالاً مشاهده خواهد شد به حذف هدفون باز می گردد. در صورتی که نتوانید هدفون را در جعبه مشاهده کنید احتمال خبرهای دیگری در راه خواهد بود.

احتمال فروش جداگانه ایرپاد

زمانی که هدفونی برای گوشی شما وجود ندارد، بنابراین قصد دارید تا به روش های دیگر آن را جایگزین نمایید. برخی حتی هزینه بیشتر را هم پرداخت می کنند تا بتوانند آن را در اخیتار داشته باشند. آیفون 12 بدون وجود ایرپاد حکایت از آن دارد که شما می توانید برای جایگزین کردن آن از خرید ایرپاد کمک بگیرید. این یک نوع استراتژی برای فروش بیشتر خواهد بود.

در حالی که وجود یک هدفون معمولی در داخل جعبه اصلی آیفون 12 می تواند به راحتی از خرید چنین ایرپادهای گران تری به آسانی جلوگیری کند. ایرپادهای موجود از نسل دوم پیروی می کنند. با چنین توضیحتی به احتمال بسیار زیاد استفاده از هدفون ها اصلی و ساده قبلی به کنار می رود و ایرپادها جای آنها را پر می کنند.

حتی یکی از کارهای جالب این برند به حذف کامل جک هدفون می باشد. در این صورت شما اجباراً باید از ایرپاد استفاده کنید. ایرپادها در عین حال با بلوتوث فعال می شوند و در نتیجه نیازی به وجود جک برای فعالیت آنها نیست. این شرایط البته برای راحتی کار خریداران مناسب خواهد بود اما به نوعی یک شرایط اجباری را پدید خواهد آورد.

 در طی ماه های گذشته که با قرنطینه های نشای از شیوع کرونا میزان  فروش تمامی محصولات کاهش چشمگیری داشته و ضرر بسیاری را پدید آورده است، ایرپادها هم از این قاعده مستثنی نبوده اند.

نسل سوم ایرپادها در راه است

در حال حاضر نسل دوم این ایرپادها در بازار وجود دارد، اما انتظار می رود که نسل های بعدی آن هم در راه باشند. در حال حاضر به زودی خبرهایی از نسل سوم به گوش می رسد.