هدفون بی سیم بیتس
جذابترین هدفون بی سیم بیتس مدل limitled-edition رونمایی شد

بیتس از هدفون بی سیم بیتس مدل limitled-edition خود رونمایی کرد

به نقل از gsmarena، شرکت Beats از هدفون های جدید خود با نام هدفون بی سیم بیتس مدل استودیو رونمایی کرد. این بادز به مناسب سال نوی چینی ها رونمایی شده است. البته این نسخه محدود بوده و ممکن است تنها برای کشور چین عرضه شود.

مشخصات ظاهری هدفون بی سیم Beats

ایربادز بیتس مدل limitled-edition، از نظر ظاهری دارای تفاوت های زیادی نسبت به استاندارد خود دارد. این هدفون ها طراحی جذابی داشته و به رنگ قرمز طراحی شده اند. نوارهای باریک و طلایی بر روی بیتس استودیو بادز جذابیت این ایربادها را دو چندان کرده است. همانطور که از تصاویر beats studio buds پیداست این هدفون ها ساقه های کوچکی داشته و به صورت in-ear طراحی شده است. انحنای موجود در طراحی و  نحوه ی قرارگیری نشان می دهد که این هدفون ها به خوبی درون گوش فیکس می شود.

خرید beats studio buds با توجه به اینکه هدفون مذکور ظرافت بالایی دارند؛ سبک وزن هستند. هدفون بی سیم بیتس استودیو مدل limitled-edition بر روی ساقه های خود پنل های لمسی دارد.

قابلیت های هدفون بیتس استودیو مدل limitled-edition

ابن هدفون مجهز به قابلیت محبوب ANC می باشد. قابلیت ANC مخفف Air Noise Canceling است که به معنی حذف نویز فعال می باشد. حذف نویز فعال برای نابودی نویزهای مزاحم در مکان های شلوغ، آن هم حین مکالمه امری حیاتی است که بیتس هدفون های جذابش را با این قالبیت تجهیز کرده است. میزان نگهداری شارژ ایرپادز بیتس استودیو limited-edition، در حالت پخش موسیقی حدود 8 ساعت است.

ایربادز بیتس استودیو استاندارددر کنار تمامی موارد مذکور، گویا هدفون های Beats Studio Buds limited-edition از نظر سایر مشخصات بسیار مشابه با هدفون های بیتس استودیو استاندارد هستند.

زمان عرضه ایربادز بیتس استودیو limited-edition

نسخه ی محدود استودیو بادز، همانطور که از نامش پیداست تنها در چین در دسترس می باشد. برای خرید beats studio buds از اول ژانویه سال 2022 میلادی چینی ها میتوانند آن را خریداری نمایند. جزئیات چندانی در رابطه با قیمت بیتس استودیو بادز موجود نمی باشد.