جدیدترین گوشی تاشوی شیائومی
جدیدترین گوشی تاشوی شیائومی با دوربین سلفی دوگانه و دونمایشگر!

جدیدترین گوشی تاشوی شیائومی قرار است با دو نمایشگر راهی بازار شود!

همانطور که میدانید، گوشی Mi Mix Fold شیائومی به عنوان یک گوشی تاشوی جذاب در پرتفولیوی این کمپانی قرار دارد. گویا شیائومی باز هم قصد دارد تا گوشی تاشوی دیگری را به لیست خود اضافه کند. جدیدترین گوشی تاشوی شیائومی با طراحی صدفی در CNIPA (انجمن ملی مالکیت معنوی چین) ثبت اختراع شده است. گوشی تاشوی شیائومی با دو نمایشگر و دو دوربین، از نظر ظاهری شبیه به گوشی خاص و تاشوی سامسونگ است. برای مشاهده ی پتنت های این گوشی با ما همراه باشید.

جدیدترین گوشی تاشوی شیائومی

همانطور که از تصاویر زیر پیداست گوشی آینده ی شیائومی با دو نمایشگر راهی بازار خواهد شد. همانند گوشی تاشوی هواوی p50 pocket که در رابطه با آن صحبت کرده بودیم؛ نمایشگر دوم، به حالت مستطیلی و در کنار دوربین دوگانه قرار گرفته است. در طرح های جدید، میتوان دوربین سلفی دوگانه را دید.

جدیدترین گوشی تاشوی شیائومیدوربین سلفی، به احتمال زیاد درون ناچ مستطیلی با حاشیه های خمیده و در سمت چپ نمایشگر گوشی قرار خواهد گرفت. فریم پایینی گوشی تاشوی شیائومی، اسلات فیزیکی کارت حافظه و پورت تایپ سی و بلندگوی مشبک را به خوبی در برگرفته است. در فریم سمت راست نیز میتوان محل قرارگیری دکمه ی فیزیکی پاور و دکمه های تنظیم صدا را مشاهده کرد.

جدیدترین گوشی تاشوی شیائومی

در پنل پشتی ماژول دوربین مستطیلی مشاهده می شود؛ که طویل بوده و بخش بالایی گوشی را در بر گرفته است. ماژول دوربین، در قسمت چپ خود، توانسته است دو واحد دوربین اصلی را در برگیرد.

 

سخن آخر

جای تعجبی نیست که شیائومی قصد دارد تا با رونمایی از گوشی تاشوی صدفی خود به جمع رقبایش بپیوند. رقبای این شرکت چینی، یعنی موتورولا، هواوی و سامسونگ، هرکدام به نوبه ی خود، از گوشی های تاشوی صدفیشان رونمایی کرده اند. شیائومی نیز با این اقدام، در آینده ای نزدیک در جمع رقبای خویش قرار خواهد گرفت.

شیائومی جدیدترین گوشی تاشوی البته این اطمینان وجود دارد که گوشی تاشوی صدفی شیائومی، قرار نیست در رویداد امروز و در کنار xiaomi 12 ،xiaomi 12 pro و xiaomi 12x معرفی شود. گزارشات حاکی از آنند که دو محصول دیگر شیائومی یعنی هدست های بی سیم شیائومی 3 و ساعت هوشمند شیائومی s1 نیز امروز رونمایی خواهند شد. ساعت دقیق رونمایی شیائومی 12 در چین 19:30pm می باشد.