گوشی‌های سری a سامسونگ
جدیدترین گوشی‌های سری a سامسونگ، ضد آب خواهند بود

گوشی‌های سری a سامسونگ با استاندارد IPXX روانه ی بازار خواهند شد

همانطور که می دانید شرکت سامسونگ در سال 2021 بیش از نیمی از گوشی های تولیدی اش مخصوصا سری a، با تکنولوژی ضد آب روانه ی بازار کرد. این گوشی های ضد آب شامل: گلکسی a52، گلکسی a52 5G، گلکسی a52s 5G و گوشی گلکسی a72 سال 2021 بودند. گزارشات نشان می دهند که گوشی‌های سری a سامسونگ در سال 2022 نیز قرار است از این استاندارد بهره ببرند.

در صورتی که بخواهیم به گزارش The Elec اتکا نماییم. در سال 2022 می توانیم شاهد میان رده های سری A مقاوم در برابر آب بیشتری از سامسونگ باشیم. بدیهی است که این شرکت همواره در تلاش است تا با رقبای چینی خود در زمینه ی تولید گوشی های ضد آب رقابت نماید.

کدام گوشی های سری a سال 2022 ضد آب خواهند بود؟

در این راستا نشریه ی مذکور ادعا می‌کند که گلکسی A33 و مدل‌های بالاتر از آن قرار است از استاندارد IPX، بهره مند شوند. اما به طور دقیق این رتبه بندی را فاش نکرده است.

گوشی‌های سری a سامسونگ

البته تاکنون شاهد بودیم که کمپانی سامسونگ پنج گوشی هوشمند از سری گلکسی A را با استاندارد IP68 مقاوم در برابر گرد و غبار و آب عرضه نموده است. البته چهار گوشی سامسونگ سری A نیز با رتبه بندی IP67 روانه بازار شده اند.

متریال گوشی‌های سری a سامسونگ 2022

این منبع همچنین ادعا می کند که سامسونگ در گوشی های جدیدش قرار است از غشای ضد آب و روکش سیلیکونی ضد آب برای دستیابی به مقاومت IPxx در برابر گرد و غبار و آب در تلفن های هوشمند استفاده کند. غشای ضد آب گویا روی میکروفون و بلندگو اعمال می شود و روکش سیلیکونی نیز برای محافظت از درگاه های شارژ در برابر نفوذ گرد و غبار اعمال خواهد شد.

سامسونگ تصمیم دیگری برای تغییر طراحی گوشی های سال 2022 گرفته است. گویا این بار سامسونگ قصد دارد تا با استفاده از سبک طراحی ساده به کاهش هزینه‌های تولید کمک کند.

کدام گوشی های جدید سامسونگ ضد آب خواهند بود؟

سامسونگ هنوز چیزی در مورد گوشی های هوشمند گلکسی A سال 2022 فاش نکرده است. با توجه به رندرهای لو رفته تاکنون شاهد چندین مورد از گوشی های سامسونگ 2022 بوده ایم. مثلا گوشی هایی مانند گلکسی a33 5G، گلکسی a53 با اینترنت 5G و گوشی گلکسی A73 مدل 5G لو رفته اند. همچنین اطلاعات دوربین گوشی گلکسی آ23 نیز افشا شده است. طبق شایعات منتشر شده دوربین اصلی این گوشی از کیفیت 50 مگاپیکسلی بهره می برد. همچنین در دو نسخه ی 4جی و 5جی عرضه حواهد شد.