آیپد پرو 2022
جدیدترین رندرهای آیپد پرو 2022 با دوربین سه گانه لو رفت

شایعه ی جدیدترین رندرهای آیپد پرو 2022 با دوربین های 3 گانه مشابه آیفون 13

به احتمال قوی اپل ممکن است آیپد پروی خود را در سال آینده بروز نماید. گزارشات حاکی از آنند که آیپد پرو 2022 قرار است در مشخصات ظاهری خود دچار تغییراتی شود. در ادامه به توضیح مفصل می پردازیم.

طراحی آیپد پرو 2022 پگونه خواهد بود؟

اپل در طراحی ipad pro 2022 از المان های طراحی گوشی آیفون 13 الهام گرفته است. تبلت اپل سال 2022 از نظر چیدمان دوربین های اصلی قرار است همانند این گوشی باشد. در نمایشگر جلویی نیز بریدگی باریکی مشاهده می شود که برای قرارگیری دوربین سلفی می باشد.

طبق گفته ی MyDrivers، نمایشگر این آیپد پرو قرار است از حاشیه های باریکی برخوردار باشد. حاشیه های باریک در راستای افزایش دسترسی کاربر به فضای بیشتری در نمایشگر است. این شرکت حرکت مشابه با این را برای مک بوک های M1، مک بوک های M1 pro، مک بوک های M1 پرو مکس انجام داده است. البته مدل های آیپد پرو قرار است از face ID نیز پشتیبانی کنند.

Ipad pro 2022نمایشگر آی پد Pro 2022 قرار است OLED باشد. این نمایشگر قرار است دو لایه باشد. دولایه بودن نمایشگر در جهت روشنایی بیشتر و دوام بالا می باشد. البته انتظار می رفت که اپل در ساخت این تبلت از نمایشگر LTPO بهره مند شود. نرخ نوسازی این نمایشگر 120 هرتزی خواهد بود. تبلت های هوشمند قرار است در دو مدل روانه ی بازار شود. نسخه ی اول نمایشگر 11 اینچی و نسخه ی دوم نمایشگر 12.9 اینچی می تواند باشد.

در ساخت بدنه ی ipad pro 2022 قرار است از آلیاژ تیتانیوم به جای آلومینیوم استفاده خواهد کرد.

مشخصات دوربین های سه گانه ی ipad pro 2022

در پنل پشتی این آیپد نیز اپل قرار است علاوه بر دوربین سه گانه ی مذکور سنسور LiDAR نیز وجود داشته باشد. کاربرد سنسور LiDAR در تصویربرداری، برای تشخیص فاصله ی مابین سوژه و سنسور است که برای اولین بار در سری آیفون 12 دیده شده بود. وجود این سنسور در تبلت مذکور کابر را قادر می سازد تا در محیط هایی با نور کم نیز تصاویری زیبا ثبت نماید. زیرا با این سنسور دوربین آیپد می تواند در نور کم نیز به طور خودکار روی سوژه فوکوس نماید. در رابطه با کیفیت این دوربین ها هنوز اطلاعات چندانی ثبت نشده است. بایستی منتظر اطلاعات تکمیلی باشیم.

زمان عرضه آیپد پرو 2022

این شرکت ممکن است مدل‌های جدید Pro iPad خود را در ماه مارس یا آوریل 2022 معرفی کند. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه رسمی وجود ندارد.