ناپدید شدن توییت ها
توییتر مشکل ناپدید شدن توییت ها از فید را رفع کرد

توییتر مشکلی را که در ماه سپتامبر بسیاری از کاربرانش گزارش داده بودند را رفع کرد

اگر به صورت مکرر از توییتر استفاده کرده باشید ممکن است با مشکل ناپدید شدن توییت ها مواجه شده باشید. در طی این مسئله توییت ها در حین خواندن کاربر به صورت ناخواسته حذف می شدند و توییت های جدیدی برای کاربر نمایش داده می شد. این مسئله کاربران را دچار مشکلاتی می نمود. لذا کاربران از ماه سپتامبر با ارسال پیام هایی به توییتر، شکایاتی انجام می دادند.

اطلاعیه ی توییتر در پی رفع مشکل ناپدید شدن توییت ها

روز گذشته خبری مبتنی بر رفع این مشکل از سوی توییتر منتشر شد. در این راستا توییتر اعلام کرد که این مشکل برای همیشه رفع شده است. با رفع مشکل حذف ناگهانی توییت ها، کاربر خودش انتخاب می کند که توییت های جدید را در تایم لاین توییتر ببیند یا خیر.

ناپدید شدن توییت ها

مشکل ناپدید شدن توییت ها چه بود؟

به صورت خلاصه زمانی که کاربران پس از مدتی به فید توییتر خود باز می گشتند و شروع به پیمایش و خواندن توییت‌ها می نمودند، تنها برای اینکه فید تازه‌سازی شود، توییتی که تا حدی خوانده شده بود به بخش های  پایینی در فید منتقل می شد.

راه حل توییتر برای حل مشکل ناپدید شدن توییت ها

این مسئله تجربه ی ناخوشایندی برای کاربر ایجاد می نمود، بنابراین، توییتر اکنون راه حلی را برای رفع این مسئله ارائه می کند که باعث می شود فید شما به طور خودکار رفرش نشود. بدین گونه که توییت های جدید تنها زمانی برای کاربر نمایش داده می شوند که کاربر از قسمت نوار ابزار علامت پرنده ی توییتر را انتخاب کند.

در حال حاضر، این اصلاح در توییتر برای نرم افزار وب توییتر در دسترس است. همانطور که توییتر اشاره می کند، این اصلاح باعث می شود که تصمیم بگیرید چه زمانی فید خود را رفرش کنید. با توجه به گفته ی توییتر، زمانی که روی نوار شمارنده توییت در بالا کلیک کنید؛ توییت های جدید برایتان نمایش داده خواهد شد. در این صورت فید توییتر بروز رسانی می شود.