تولید آزمایشی آیفون 9 کلید خورد

شرکت اپل به تازگی میزان فروش آیفون ها را در سه ماهه آخر سال 2019 اعلام کرده است. با تمام موفقیت هایی که شرکت اپل در تولید محصولات جدید خود رقم زده است، با این حال کاربران بسیار مایل هستند تا شرکت اپل دوباره از دکمه ی هوم در تولید آیفون های خود استفاده کند. رفته رفته شایعات در مورد آیفون 9 موثق تر می شوند. در تاریخ 31 ژانویه خبری توسط مای درایورز به نقل از فون آرِنا منتشر شده است که می گوید شرکت اپل تولید آزمایشی گوشی های آیفون 9 را آغاز کرده است. گفته می شود که این گوشی ها در ماه مارس وارد بازار خواهند شد. زنجیره تامین صنعت عنوان کرده است که به نظر تعداد تولیدی برای گوشی های آیفون 9 باید 30 میلیون دستگاه باشد تا بتواند جوابگوی نیاز های کاربران باشد.

تولید آزمایشی گوشی آیفون SE 2 روندی است که شرکت اپل به وسیله ی آن تجزیه و تحلیل می کند که آیا می تواند در مدت زمان گفته شده تقاضای واحد های تولیدی را برآورده کند. این روند در مورد سایر شرکت ها همچون سامسونگ، هواوی و … نیز اتفاق می افتد.

با توجه به اخبار در می یابیم که شرکت اپل تولید انبوه گوشی آیفون 9 ( آیفون SE 2) را از اواسط ماه فوریه آغاز خواهد کرد. با توجه به وضعیت حال حاضر بازار جهانی احتمال می دهیم که آیفون 9 با قیمتی کمتر از 432 پوند به فروش خواهد رسید. به نظر ما که این قیمت بسیار عالی است چرا که گوشی آیفون SE اولین بار با قیمت 399 دلار به فروش رسید. تا به الان اطلاعات خیلی زیادی از آیفون 9 در دسترس نیست اما مشخصا شرکت اپل برای این که بتواند کاربران آیفون 8 را متقاعد کند که آیفون 9 را خریداری کنند باید ویژگی های منحصر به فردی را در این گوشی به نمایش بگذارد. قبلا گوشی آیفون SE با دوربین و پردازنده ای مشابه آیفون 6S رونمایی شد.

گوشی آیفون SE برای افرادی که عاشق تلفن های کوچک هستند بسیار مفید است، هرچند شرکت اپل برای حفظ اندازه ی کوچک آن مجبور به حذف برخی از ویژگی های هوشمند آن شد به عنوان مثال آیفون SE از تثبیت کننده نوری تصویر برخوردار نبود، اما با این حال بسیاری از کاربران آماده پذیرش آن بودند.

گزارش های قبلی ادعا می کنند که شرکت اپل در تولید آیفون 9 از چیپست بیونیک A13 استفاده خواهد کرد، این همان چیپستی است که در آیفون 11 استفاده کرده است. همچنین احتمالا صفحه نمایش آن 4.7 اینچی است. احتمال قوی وجود دارد که طراحی آیفون 9 از طراحی آیفون 6، 7 و 8 پیروی کند که در این صورت تقریبا می توانیم ظاهر آن را در ذهن خود تجسم کنیم.

به گزارش فون آرِنا، سهام شرکت اپل در شش هفته ی باقی مانده تا رونمایی محصولات خود، می تواند بسیار بالا برود. تحلیلگران تا به حال در این مورد سخنی نگفته اند.