تنظیم صدای اندروید را با Volume Styles انجام دهید!
تنظیم صدای اندروید را با Volume Styles انجام دهید!

صداهایی که در سیستم اندرویدی شما وجود دارند در انواع متفاوتی هستند، بنابراین نیاز است تا بتوانید شخصی سازی را با تنظیمات دقیق توسط Volume Styles انجام دهید.

شخصی سازی های سیستم اندرویدی خود را می توانید توسط برخی از برنامه ها انجام دهید. منظور ما از شخصی سازی هیچ ارتباطی به کمک گرفتن از به روزرسانی ها  ندارد. در حقیقت می توان گفت که این سیستم برای کارهایی روزمره خواهد بود که شما می توانید از آن بهره ببرید. اندروید توانایی آن را دارد که هر اختیاری را به شما بدهد. سیستم را آنطور که دوست دارید تغییر دهید.

سیستم عامل مورد نظر این اختیار را به شما می دهد که تم اصلی بر روی گوشی خود را در تمامی پوسته ها تغییر دهید. همچنین عملکردهایی را برای کلیدهای مختلف گوشی خود تعریف کنید. یکی از پرکاربرد ترین این کلیدها را به کلید تغییرات صدایی نسبت داده اند. پس از این موضوع می توانیم به بحث دیگری روی آوریم که شاید کمتر مورد توجه قرار دارد و آن هم تغییرات صدایی خواهد بود.  

Volume Styles می تواند در حالت شخصی دیگر برای شما وارد عمل شود و از دید دیگری به سیستم نگاه کند. تنظیمات صدایی می تواند در هر جایی از صفحه قرار داشته باشد. حتی شما می توانید رنگ مورد نظر را برای آن تغییر دهید. همچنین این نکته را بخاطر بسپارید که جانمایی مربوط به آن هم می تواند صفحه شما را از آشفتگی بیرون آورد.   

 پنلی که برای تغییرات صدا مدنظر قرار دارد در اندروید های مختلف تغییراتی را به خود دیده است. به عنوان مال در یکی از اندرویدها نسبت به نسخه ی قبلی جانمایی تعریف شده برای آن به قسمت راست در گوشه اشاره دارد. اما از زمانی که سیستم عامل اندروید ارتقاء یافته شما نمی توانید سیستم خود را هم ارتقاء دهید. یعنی پنل مربوط به صدا برای شما کارایی نخواهد داشت.

اگر قصد دارید تا استایل هایی را برای سیستم اندرویدی خود تعریف کنید پیشنهاد ما به شما کمک گرفتن از برنامه Volume Styles است. این برنامه توانایی آن را دارد تا در هر گوشی و هر سیستم عاملی حتی ویندوز 10 کارایی خود را به شما ثابت کند. قدرت در آن معنایی ندارد و محدودیتی برایش وجود نخواهد داشت.

اسلایدرها به حالت های متنوعی بر روی گوشی ظاهر می شوند و از حالت مستطیلی خود در می آیند. برخی از آنها حتی به شکل دایره ای هم وجود دارند. این امکان برای شما وجود دارد تا پنل مربوط به صدا را به هر جایی که دوست دارید انتقال دهید.

در Volume Styles شخصی سازی کاملی در اختیار شما قرار دارد. به عنوان مثال می توانید پنل اصلی را از نظر لبه های آن طراحی نمایید. همچنین حالت های رنگی متفاوتی را برایش تعیین نمایید. این محصول در دو نسخه وجود دارد که یکی از آنها رایگان با محدودیت و دیگری نسخه ی پولی خواهد بود.  در نسخه ی پولی هر نوع محدودیت احتمالی حذف خواهد شد.

با این برنامه شما می توانید میزان مصرف باتری خود را هم تغییر کنید. به عنوان مثال برنامه در سیستم شما باز نخواهد ماند.