iOS X
تم جدید اپل با نام iOS X که ترکیبی از mac و iOS است

تجربه ی جدیدی از اپل با عرضه جدیدترین تم اپل با نام iOS X که ترکیبی از دو سیستم عامل mac و iOS می باشد

همانطور که میدانید جدیدترین تم اپل با نام iOS X در دسترس کاربران قرار گرفته است. اپل با طراحی این تم جدید، برای کاربران خود تجربه ی جدیدی فراهم کرده است. تم iOS X برای گوشی های آیفون در دسترس است. میتوانید با نصب این تم از قابلیت های جذابش بهره ببرید. در ادامه به سراغ معرفی قابلیت های جذاب تم جدید اپل با نام iOS X می پردازیم.

قابلیت های تم جدید اپل با نام iOS X

تم iOSX برای کاربرانش بیش از 220 آیکون فراهم میکند. همچنین آیکون های مذکور جایگزین های زیادی دارد که به خوبی میتوانید متناسب با سلیقه ی خود، آیکون مورد علاقه ی خود را انتخاب نمایید. در رابطه با سایر امکانات تم جدید iOS X، میتوان به نشانگرهای نمایش دهنده ی نوتیفیکیشن نیز اشاره کنیم.

iOS X

همچنین در رابطه با تغییر رابط کاربری نیز گزینه های جذابی اضافه شده است که میتوانید با انتخاب خود در میان رابط های کاربری و تم جدید سوئیچ کنید. در رابطه با تغییر رابط کاربری میتوانید با ایجاد رمز این عمل را انجام دهید. همچنین با نصب تم iOS X میتوانید به راحتی برنامه ی Altstore را نیز دانلود و نصب نمایید. چرا که تم مذکور قادر است به خوبی از این برنامه پشتیبانی نماید.

قابلیت های دیگری نظیر ویجت آب وهوا برای نمایش وضعیت آب و هوای فعلی در کنار قابلیت سوئیچ حالت از روشن به تاریک و برعکس نیز می باشد. تغییر از وضعیت دارک به لایت همراه با انیمیشنی زیبا صورت میگیرد.

برنامه ی Altstore 

با توجه به این که اپل استور از برخی برنامه ها پشتیبانی نمیکند، با نصب برنامه ی Altstore در آیفون خود میتوانید از برنامه های مذکور لذت ببرید. بعضی از بازی ها مانند نینتندو و … را میتوانید نصب و از آن ها استفاده نمایید.