گوشی ناشناخته ی نوکیا
تصاویر 4 گوشی ناشناخته ی نوکیا توسط Evan Blass لو رفت

اطلاعات 4 گوشی ناشناخته ی جدید نوکیا فاش شد!

به طور حتم تاکنون نام شرکت قدیمی نوکیا را شنده اید. این برند در گذشته از محبوبیت بسیاری در بین کاربران برخوردار بود. شرکت نوکیا در برهه ای از زمان با رشد سریع دیگر شرکت های تولید کننده ی موبایل، از دور خارج شد و محبوبیت خود را از دست داد. این روزها گزارشات نشان می دهند این کمپانی دوباره با تلاش های بسیارش قصد دارد با رونمایی از 4 گوشی ناشناخته ی نوکیا دوباره در میان کاربران محبوبیت خود را افزایش دهد.

در شبکه های اجتماعی نیز تصاویری از گوشی های ناشناخته نوکیا در حال پخش می باشد. تصاویر 4 گوشی جدید نوکیا از بازگشت این شرکت به بازا داغ گوشی های پرفروش خبر می دهد. در ادامه برای دریافت خبرهای تکمیلی از گوشی های جدید نوکیا با مجله ی خبری دیجی بروز همراه باشید.

همانطور که ذکر کردیم تنها تصاویر احتمالی از 4 گوشی جدید نوکیا، آن هم توسط آقای Evan Blass، به اشتراک گذاشته شده اند. متاسفانه به جز این تصاویر اطلاعات دیگری در دسترس نمی باشد. اما می توان از روی تصاویر زیر به جزئیات طراحی دست یافت که در ادامه شرح خواهیم داد.

مشخصات گوشی نوکیا N150 و نوکیا N153

ابتدا با دو گوشی نوکیا N150DL و گوشی نوکیا N153DL، از 4 گوشی ناشناخته ی نوکیا شروع کنیم. هر دو موبایل مذکور از یک عدد ماژول دوربین در پانل پشتی گوشی آن هم با کمی برآمدگی تشکیل شده اند. درون هر کدام از ماژول ها شاهد 3 عدد لنز دوربین هستیم با فاصله از یکدیگر قرار گرفته اند. محل دقیق قرار گیری ماژول دوربین در سمت چپ قاب پشتی می باشد.

گوشی ناشناخته ی نوکیا

دوربین سلفی گوشی نوکیا N150DL و نوکیا N153DL، درون یک ناچ قطره ای قرار گرفته است. ناچ قطره ای دوربین سلفی نشان از میانرده بودن دو گوشی جدید نوکیا دارد.

گوشی ناشناخته ی نوکیا

حسگر اثر انگشت 2 گوشی ناشناخته ی نوکیا به بخش کناری و فریم گوشی منتقل شده است. صفحه ی نمایش گوشی های نوکیا ان 150 و ان 153، از یک LCD تشکیل شده است. طبق عکس ها یک عدد جک 3ونیم میلی متری برای هندزفری نیز در بخش بالایی قرار گرفته است. متاسفانه جزئیات لنز دوربین ها از روی تصاویر قابل تشخیص نمی باشد.

مشخصات نوکیا N151DL

خب برویم سراغ گوشی نوکیا N151DL، این گوشی همانند نسخه های قبلی نوکیا از طراحی ساده ای بهره مند است. گوشی جدید نوکیا در صفحه ی نمایش خود یک عدد دوربین سلفی دارد که درون ناچ قطره ای قرار گرفته است.

گوشی ناشناخته ی نوکیا

همچنین در ادامه شاهد وجود یک ماژول دوربین دایره شکلی در پنل پشتی نیز هستیم که کمی برجسته می باشد و در اکثر گوشی های نوکیا دیده می شود. متاسفانه گوشی N151 از حسگر اثر انگشت بی نصیب مانده است.

مشخصات نوکیا N152DL

ماژول دوربین گوشی نوکیا N152DL نیز همانطور که مشاهده میکنید از یک عدد دوربین به همراه فلش ال ای دی در پنل پشتی و بخش مرکزی تشکیل شده است. علاوه بر آن یک عدد جک 3 و نیم میلی متری نیز در قسمت بالایی مشاهده می شود.

گوشی ناشناخته ی نوکیا

در کنار تمامی موارد ذکر شده به نظر می رسد که گوشی نوکیا N152 گوشی مقرون به صرفه ای خواهد بود.

برای دریافت مشخصات کامل 4 گوشی جدید نوکیا باید تا دریافت اطلاعات رسمی منتظر باشیم.