گوشی Galaxy S22 Ultra
تصاویر واقعی Galaxy S22 Ultra افشا شد

تصاویر واقعی Samsung Galaxy S22 Ultra افشا شد

به گزارش 91mobiles ساعاتی پیش تصاویری از گوشی جدید Galaxy S22 Ultra افشا شده است. عکس ها بیانگر آنند که این اطلاعات و تصاویر توسط یک شخص، ثبت شده و به بیرون درز کرده اند. این تصاویر سبب شده اند که یکسری اطلاعات کلی درباره طراحی ظاهری گوشی پرچم دار آینده سامسونگ کسب کنیم. با مجله خبری دیجی بروز همراه باشید تا به بررسی جزئیات این خبر بپردازیم.

به احتمال قوی میدانید که گوشی موبایل Galaxy S22 Ultra در اوایل سال 2022 میلادی به همراه اس 22 معمولی و اس 22 پلاس رونمایی خواهد شد. با اینکه چند ماه با این مراسم رونمایی فاصله داریم، اما هر از چند گاهی با یک درز اطلاعاتی مواجه هستیم! در این راستا، امروز برای اولین بار تصاویر دستی از نسخه برتر سری S22 با نام سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا، در فضای مجازی منتشر شده است.

Galaxy S22 Ultra

همان طور که از تصویر هم پیداست، ظاهرا Galaxy S22 Ultra بسیار شبیه به گوشی های سری نوت سامسونگ طراحی شده است. نمایشگر به اندازه کافی بزرگ و کشیده به نظر میرسد. یک پانچ حفره ای نیز در قسمت بالایی صفحه نمایش به منظور دوربین سلفی تعبیه شده است. حالت انحنا فقط در چهار گوشه این گوشی به چشم میخورد.

Galaxy S22 Ultra

این حالت انحنا به دو لبه سمت راست و چپ گوشی نیز رسیده است. به نظر میرسد حاشیه ها بسیار باریک طراحی شده اند. اما با توجه به اینکه در تصاویر منتشر شده، تصویر زمینه در لبه بالایی و پایینی مشکی رنگ است، نمیتوان به شکل دقیق تشخیص داد که میزان حاشیه ها چه اندازه است. اما تا جایی که قابل رویت است، با حاشیه های حداقلی مواجه هستیم.

جزئیات بیشتر

در پنل پشتی لنز های چهار گانه و فلش LED نهفته شده است. جالب است که سامسونگ در طراحی این گوشی از ماژول دوربین استفاده نکرده است. بلکه هر لنز به شکلی جداگانه از پنل پشتی بیرون زده اند. لنز اصلی 108 مگاپیکسلی، لنز فوق عریض 12 مگاپیکسلی (با قابلیت زوم سه برابری)، لنز تله فوتو 10 مگاپیکسلی و لنز ماکرو نیز 10 مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است. مثل همیشه، در پنل پشتی به غیر از لنز های دوربین، آرم Samsung حک شده است. و البته یادداشتی که به دلیل عدم افشای اطلاعات بیشتر، خط زده شده است!

Galaxy S22 Ultra

نکته قابل توجه دیگر این است که گلکسی اس 22 اولترا از قلم S-Pen پشتیبانی میکند. البته لازم به ذکر است که گوشی گلکسی اس 21 اولترا نیز مجهز به قلم شده بود. اما این بار به نظر میرسد که Samsung Galaxy S22 Ultra قلم S-Pen را در درون خود جای خواهد داد. ظاهرا یک شکاف برای قلم S-Pen در لبه پایین و سمت چپ گوشی طراحی شده است.

Galaxy S22 Ultra

در نهایت آنچه که تصاویر به ما نشان میدهند، سیستم بلندگو، پوشش آنتن و یک پورت شارژ از نوع تایپ سی است. البته به نظر میرسد که فریم نیز کاملا فلزی در نظر گرفته شده است.

ناچاریم تا افشای اطلاعات و رندرهای جدید، به همین موارد محدود اکتفا کنیم! البته مجله خبری فروشگاه آنلاین دیجی بروز، هر گونه اطلاعات تکمیلی در این خصوص را در اختیار شما همراهان همیشگی قرار خواهد داد.